Udane życie seksualne opiera się na poczuciu humoru

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 13:50
- O seksie najlepiej rozmawiać ze sobą w łóżku, kiedy naprawdę jesteśmy blisko siebie. I z humorem, bo to ważna część tej sfery naszego życia - przekonuje Ewa Wąsikowska-Tomczyńska.
Audio
  • Jak kochają (się) Polacy? (Strefa Prywatna/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Rock and Wasp

Do porażek w życiu seksualnym powinniśmy podchodzić z przymrużeniem oka. Bo w seksie potrzebne jest poczucie humoru Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Dziennikarka i vlogerka w swojej książce "Polaków seks powszedni" oddała głos kobietom i mężczyznom w różnym wieku oraz Sylwii Bartczak, psychoterapeutce, założycielce Akademii Psychologii Pozytywnej. - Nie koloryzowałam historii moich bohaterów. Jedyni byli wulgarni, inni bardzo delikatni. I to niezależnie od płci - opowiada autorka. - Trudno było mi ich znaleźć, ale za to szybko udało mi się ich otworzyć - dodaje.

Więcej o tym, co naprawdę współcześni Polacy robią w łóżku i poza nim oraz jaką rolę w życiu gościa Czwórki odegrała Michalina Wisłocka w nagraniu całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Ewa Wąsikowska-Tomczyńska (dziennikarka i vlogerka, autorka książki "Polaków seks powszedni")

Data emisji: 26.06.2019

Godzina emisji: 20.09

kul/pj

Czytaj także

Jak kochają komputerowi gracze?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 12:04
Wśród ludzi wciąż panuje opinia, że życie z kimś, kto spędza godziny przy konsoli lub komputerze, nie rokuje dobrze na przyszłość. Czy aby na pewno?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Praktyk życia: jak odnaleźć wewnętrzny spokój?

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 16:21
Będąc na szczycie korporacyjnej kariery postanowił przewartościować swoje życie i zostać kapelanem więziennym, coachem, motywatorem i specjalistą od spraw trudnych. Czy dziś Andrzej Cichocki może powiedziec o sobie, że jest szczęśliwy?
rozwiń zwiń