W co się ubrać? "Sylwetka jest ważniejsza niż rozmiar"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 14:32
- Najbardziej pożądaną sylwetką u kobiet jest tzw. klepsydra, czyli proporcjonalny biust i biodra - mówi Aleksandra Kisiel, dziennikarka.
Audio
  • Jak się nie ubierać, a które uniwersalne stroje koniecznie trzeba mieć w szafie? (Dajesz radę/Czwórka)
Jaki strój będzie jednocześnie ciekawy, modny i wygodny?
Jaki strój będzie jednocześnie ciekawy, modny i wygodny?Foto: Glow Images/East News

Jeśli chcemy dobrze wyglądać, sylwetka jest ważniejsza niż rozmiar, jaki nosimy - potwierdzała ekspertka. Jej zdaniem, choć najłatwiej wybrać odpowiedni strój dla kobiet o kształtach klepsydry, każdą z sylwetek da się odpowiednio "wymodelować" ubiorem, by wyglądała atrakcyjnie.

- Dziewczyny o różnych sylwetkach w rozmiarze 36 wyglądają zupełnie inaczej – dodała. Tłumaczyła, że należy kierować się zasadą "ubieraj to ciało, które masz, a nie to, która chciałabyś mieć. - Nie kupujmy za małych bluzek myśląc, że kiedyś schudniemy - radziła Kisiel. W rozmowie z Martą Hoppe opowiadała także, jakie kroje deformują sylwetkę i które kolory pasują do jakiego typu urody. Podpowiadała także, gdzie warto szukać wyprzedażowych okazji i jaką kreację wybrać na Sylwestra.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Aleksandra Kisiel (dziennikarka kobiecego portalu internetowego)

Data emisji: 28.12.2015

Godzina emisji: 12.00

kd/mg

Czytaj także

Moda na zdjęcia z miejsc, w których nas nie było

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2015 15:25
Wakacje są po to, żeby podróżować. Ale nawet bez ruszania się z domu możesz podzielić się ze znajomymi zdjęciem z Czarnego Lądu albo Kraju Kwitnącej Wiśni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pluszaki z odzysku. "Każdy ma własną historię"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 16:40
- Nie wytwarzam zupełnie nowych produktów, tylko działam w duchu recyklingu - mówi Dorota Godlewska z pracowni "Kiziu-Miziu" - Moje zabawki powstają ze starych ubrań, które dostaję od klientów.
rozwiń zwiń