Co robimy po raz pierwszy i ostatni?

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2018 09:03
Postanowienia noworoczne to temat, który 1 stycznia męczy każdego. To właśnie wtedy planujemy, jak będziemy żyć przez kolejne 365 dni. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Jovan Barajevac/shutterstock.com

Chcemy schudnąć, rzucić palenie albo zacząć kurs śpiewu. Niestety często takie - rozciągnięte w czasie postanowienia odkładamy, przesuwamy na lepszy dzień i koniec końców nie realizujemy. Dlatego pierwszego stycznia sprawdzimy jakie postanowienia można spełnić od razu, jednego dnia i natychmiast zobaczyć efekt. Nauka argentyńskiej potrawy? Samodzielnie uszyta bluzka? A może coś bardziej ekstremalnego jak lot balonem? Sprawdzimy możliwości na każdą kieszeń. Ich realizacja sprawi, że już po pierwszych dniach nowego roku, postanowienia będziemy mieli z głowy.

***

Na audycję z cyklu "Dajesz radę" w noworoczny wtorek (01.01) o 14.05 zaprasza Weronika Puszkar

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka planowanie
Czytaj także

Mapowanie myśli - zaawansowany kalendarz w twojej głowie

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2018 11:00
Mapowanie myśli jest metodą przechowywania, organizowania, określania priorytetów, uczenia się, przypominania i zapamiętywania informacji. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Najciekawsze jest to, czego jeszcze nie znamy. Jak nie przegapić tego, co ważne?

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2018 15:57
- Tajemniczość życia nadaje mu sens. Gdybyśmy już dziś wiedzieli co stanie się za dwa lata, żylibyśmy tylko tym wydarzeniem - mówił Jacek Walkiewicz, psycholog, trener i mentor, autor książki "Rozmyślnik. Zainspiruj się do działania!".
rozwiń zwiń