Youtuber Janek Dąbrowski z nową audycją w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 08:00
W poniedziałek 1 czerwca na antenie Czwórki startuje nowy program "Terefere Radio", który poprowadzi młody youtuber Janek Dąbrowski.
Youtuber JDabrowsky na falach radiowych. Jak radzi sobie podczas audycji?
Youtuber JDabrowsky na falach radiowych. Jak radzi sobie podczas audycji?Foto: Materiały prasowe Polskiego Radia

Hasłem przewodnim pierwszej audycji Janka Dąbrowskiego będzie Dzień Dziecka. Prowadzący opowie o najlepszych prezentach, wspomnieniach i marzeniach z dzieciństwa.

W audycji pojawi się także Rafał Kisieliński z ekipy Terefere, czyli grupy zaprzyjaźnionych youtuberów. Janek wraz ze swoim gościem będzie oceniać i polecać dwa kanały youtubowe prowadzone przez początkujących twórców, da też kilka cennych rad tym, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w internecie. Nie zabraknie specjalnie wyselekcjonowanej przez Janka muzyki. Jego muzyczne typy zadziwią niejedno ucho.

***

Janek Dąbrowski zaprasza na audycję „Terefere Radio” od 1 czerwca w poniedziałki i środy w godz. 21.00-21.30.

Mat. pras./mg/ei

Czytaj także

ReZigiusz: nie jestem sieciowym celebrytą

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 09:30
- Filmiki zacząłem tworzyć jako 13-latek. Najpierw zajmowałem się głównie grami, teraz poszerzam horyzonty - mówi ReZigiusz, youtuber, którego kroki w sieci śledzi prawie milion trzysta internautów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

JDabrowsky: staram się rozbawić ludzi

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015 14:00
Youtuber Janek Dąbrowski prowadzi kanał o grach komputerowych. Zabawne komentarze do Minecrafta, GTA i Simsów przysporzyły mu ponad pół miliona fanów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szparagi: polscy youtuberzy nie są autorytetami

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 11:40
- Nie rozumiemy fenomenu blogerek, które chwalą się, że piją kawę w modnej knajpce. W sieci szukamy czegoś więcej - deklarują twórczynie wideobloga Szparagi.
rozwiń zwiń