X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba Karaś zdradza, co po "Oceanarium"

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 10:20
- Cytując Annę Jantar, że nic nie może wiecznie trwać, pięknie dziękuję za ostatnie dwa i pół roku. Wracam do muzyki na pełen etat, ale zostawiam Was w najlepszych rękach moich utalentowanych koleżanek - zapowiedział Kuba Karaś w ostatniej odsłonie "Oceanarium".
Audio
  • Audycja z piosenkami na do widzenia (Oceanarium/Czwórka)
  • Marcelina. Kasia Lins i Justyna Święs o nowej audycji "Dziewczyny grają" (Oceanarium/Czwórka)
Kuba Karaś i Marcelina
Kuba Karaś i MarcelinaFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

Gościem audycji była m.in. Marcelina, która w nowej roli zadebiutuje przed mikrofonem Czwórki 7 marca w nowym cyklu audycji muzycznych "Dziewczyny grają". - Okazało się, że wraz z moimi koleżankami będziemy mogły opowiedzieć o tym, co nam w duszy gra. Co więcej, będziemy też mogły zagrać wszystkie ważne dla nas piosenki - opowiada wokalistka. - Zapraszamy do słuchania w każdy czwartek, po godz. 19.00 - dodaje.

Kuba Karaś rozmawiał także z pozostałymi gospodyniami czwartkowych wieczorów - Kasią Lins i Justyną Święs, które przyznały, że już myślą nad playlistą pierwszych audycji. W "Oceanarium" zdradzamy także, kto będzie czwartą "grającą Dziewczyną".

W studiu pojawił się też najwierniejszy fan "Oceanarium", Bartłomiej Karaś, brat Kuby. Były muzyczne wpominki, "historie z życia młodego radiowca" oraz najpiękniejsze piosenki na do widzenia.

***

Tytuł audycji: Oceanarium

Prowadzi: Kuba Karaś

Goście: Marcelina, Bartłomiej Karaś

Data emisji: 28.02.2019

Godzina emisji: 22.00

kul/pj


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak