X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lampky Lampky i Nastroje. Będzie o nich głośno?

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2019 10:20
Jedni mieszają pop i rock w klimacie lat 90., drudzy swoją muzyką pomagają ludziom odnaleźć się w świecie. Oto Lampku Lampky i Natroje.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/dom. publiczna/StockSnap

Zespół LAMPKY LAMPKY to czterech gości z różnych muzycznych światów i różnych miejsc na mapie. Połączyła ich wspólna pasja do tworzenia, grania i dzielenia się swoja muzyką z innymi. LAMPKY to projekt założony w wakacje 2017 roku, który na scenie częstuje słuchaczy solidną mieszanką rocka i popu i lat 90.

NASTROJE to emocje - te, które towarzyszą nam stale albo ulatują; powtarzające się poruszenia i chwilowe humory; to czego chcemy przez lata i to, czego nam się tylko zachciewa. Mówimy o nich muzyką, która oscyluje pomiędzy rockową duszą Kuby, synthami Michała i dreamem Oli. w naszych utworach możecie odnaleźć inspiracje Tame Impala, Beach House, Morcheeba, Still Corners, Toro y Moi, Portishead i Davidem Bowie. Staramy się by nasza muzyka nie wyrywała ludzi z codzienności; raczej pomagała się w niej odnaleźć, pozwoliła wsłuchać się w tekst i docenić melodię. A że nastroje mogą być różne, taka też jest tematyka. Misją zespołu jest poruszanie tematów związanych z szukaniem równowagi, emocjami, cieszeniem się zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi nastrojami - mówią o sobie członkowie trio Nastroje.

***

Na audycję z cyklu "Będzie głośno" w piątek (16.08) po godzinie 18.05 zaprasza Damian Sikorski

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Coals: dziś pop to przede wszystkim hip-hop

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2019 16:00
- Nagraliśmy cztery numery z gośćmi reprezentującymi różne około hip-hopowe światy, bo wychodzimy z założenia, że dziś pop to przede wszystkim hip-hop - mówią muzycy duetu Coals, który właśnie wydali EP-kę "Klan".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ziela: EP-ka przyniosła nam szczęście i występy na najważniejszych festiwalach

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 17:30
- Rzeczywistość, którą opisuję poprzez słowa siłą rzeczy jest moją perspektywą. Nie wyobrażam sobie, że miałabym śpiewać teksty, które nie bazują na moich doświadczeniach - opowiada Julita Zielińska. Ona i Patryk Kieniast jako Ziela to jeden z najbardziej obiecujących debiutów młodego pokolenia. 
rozwiń zwiń