Dziura w nawierzchni - usterka w aucie. Co robić w tej sytuacji?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2023 12:40
Na to pytanie poszukamy odpowiedzi w drugiej części czwartkowej audycji "TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem". 
Co zrobić, gdy wjedziemy w dziurę w nawierzchni i zniszczymy sobie auto?
Co zrobić, gdy wjedziemy w dziurę w nawierzchni i zniszczymy sobie auto?Foto: Shutterstock.com/Georgii Shipin

Program rozpoczniemy jednak od zajrzenia do sieci i sprawdzimy, jak wyglądają kanały influencerów branży medycznej. Czy rzeczywiście w mediach społecznościowych starają się oni przekazywać wiedzę, dotyczącą zagadnień współczesnej medycyny i zarezerwowaną do tej pory dla nielicznych, językiem bliskim użytkownikom, czyli bez specjalistycznego żargonu? O tym porozmawiamy z ekspertami. Gośćmi w Czwórce będą Iwona Kubicz, a także Łukasz "Doktorek radzi" Durajski. Tematem będą także wyniki raportu "Medycyna z Instagrama - najnowszy raport o influencerach medycznych".

W programie zaprosimy także do udziału w naszym konkursie. Do wygrania m.in. praktyczne słuchawki. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <<<  

Po godz. 18.00 zaprosimy na cykl "Po drodze". Tym razem tematem będą dziury w asfaltowych nawierzchniach. Kierowcy nie zawsze mają możliwość ominięcia ich. Czasem nie zdążamy wyhamować auta, a czasem po prostu nie możemy tego zrobić, bo wiąże się to ze zbyt gwałtownym i nagłym manewrem, który może zaskoczyć innych uczestników ruchu. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia samochodu, warto zastosować się do kilku porad. Jakich? Sprawdzimy to w drugiej części audycji. 

Sprawdź:

W programie także zaprosimy na "Serwis kulturalny" oraz "Serwis muzyczny".

***

Na audycję TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem zapraszamy w czwartek (26.01) po godz. 17.00. Program poprowadzi Jan Olejniczak.

kd/kor

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka przepisy drogowe
Czytaj także

Europa bez aut spalinowych - plusy i minusy unijnych przepisów

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2022 20:55
Jesteśmy świadkami końca epoki aut spalinowych. Do państw i regionów świata, które zakazują sprzedaży i produkcji tych samochodów, w 2035 roku dołączą kraje Unii Europejskiej. 
rozwiń zwiń