Jak działa biletomat? (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2011 16:50
W Czwartym Wymiarze w Czwórce nieustannie eksplorujemy świat nowych technologii. Tym razem sprawdzamy co ciekawego spotkać nas może w wielkim mieście.
Audio


Czwórkowym specem od wszystkiego, co do działania wymaga prądu, jest Kamil Jasieński. Widzom i słuchaczom postanowił nieco przybliżyć tajniki radzenia sobie z nowinkami technologicznymi w mieście.

Prezentujemy nowy cykl "Kamil w mieście", w którym nasz ekspert zmierzy się z twardymi realiami funkcjonowania w bezlitosnym świecie metropolii. Na pierwszy ogień idą biletomaty.

Celem naszego bohatera jest dostanie się na imprezę u ziomeczków. Plan jest prosty – wsiąść w metro, dojechać na określoną stację i wysiąść. Czy jednak rzeczywiście wszystko jest tak łatwe jak się wydaje? Sprawdźcie wideo.

pg

Zobacz więcej na temat: Kamil Jasieński
Czytaj także

Kolejna porcja absurdów prosto z sieci

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 13:34
Chłopiec z pizzą na głowie i facet grający na saksofonie szlagiery George'a Michaela w fastfoodzie. Co ich łączy? Robią karierę w internecie. W "Stacji Kultura" kilka szalonych pomysłów internautów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dziwactwa internetu: bądź jak Batman

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2011 16:18
Portale społecznościowe opanowała kolejna moda. Po plankingu, owlingu i kilku innych dziwactwach naszedł czas batmaningu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Manipulują cenami biletów?

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2011 08:48
W wielu miastach kierowcy komunikacji miejskiej nadal pobierają dodatkową opłatę za sprzedaż biletów.
rozwiń zwiń