Polskie Radio
Section05
pizza

Pizza, hamburger i frytki mogą być zdrowe!

Powodem rzucania zdrowej diety jest bardzo często brak silnej woli i tęsknota za ulubionymi smakami. Na każdym kroku kuszą nas tuczące chipsy, pizza, hamburgery i inni pogromcy szczupłej sylwetki. Michał Wrzosek - trener osobisty i dietetyk kliniczny przygotował receptury 30 zdrowych wersji znanych fast foodów. Znajdziecie je w książce "Szybko i zdrowo Fast food w wersji fit". - Wyznaję zasadę, że miłość do pysznego jedzenia można połączyć z posiadaniem wymarzonej sylwetki, zdrowego ciała oraz dobrego samopoczucia - mówi autor. 
Zobacz więcej na temat:  zdrowe odżywianie zdrowie i dieta aktywność fizyczna pizza Czas na sport Karina Terzoni

Światowy Tydzień Kuchni Włoskiej

Ruszył Tydzień Kuchni Włoskiej organizowany przez Ambasadę Włoch, Włoski Instytut Kultury oraz Włoską Izbę Handlową. Wybrane włoskie restauracje zaproszone do udziału w wydarzeniu przygotowały specjalne menu degustacyjne w promocyjnych cenach. Inicjatywa ma na celu promowanie włoskiej sztuki kulinarnej, która zdobyła serca smakoszy na całym świecie.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA zdrowie i dieta kuchnia włoska Włochy pizza jedzenie kulinaria kuchnia makaron przyprawy zdrowe odżywianie