Jak działają automaty do gier? (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 21:04
Wielki komputerowiec Czwórki, spec od technologii i mózg operacji WWPIRTWM czyli "Wyprawy w Poszukiwaniu Innowacyjnych Rozwiązań Technologicznych w Mieście", tym razem mierzy się ze światem rozrywki.
Audio


Miejscem, które postanowił odwiedzić Kamil, jest centrum rozrywki - pod lupę bierze automaty do gier. Na pierwszy ogień poszła strzelanka Terminator Salvation.

- To gra z 2009 roku, całkiem nowa. Problem tylko w tym, że nie wiem, gdzie wrzuca się monety - mówi reporter Czwórki. Problem udało się rozwiązać, ale gra nie okazała się szczególnie atrakcyjna. - Straszliwie długo się rozpoczyna, nic się nie dzieje. Jest bardzo monotonna, pomimo tego, że dużo rzeczy się w niej dzieje. Nie można zrobić nic innego jak strzelanie. Nudy - podsumowuje Jasieński.

- Obok jest kolejna strzelanka, tym razem trochę starsza. Rok 1995, grafa trochę jak w tetrisie - zauważa. Ta próba również nie była udana - gra ładuje się długo, a jej obsługa jest skomplikowana.

Po starciach z Terminatorem i wrogimi agentami, ekipa Czwórki pod wodzą eksperta ds. innowacyjnych technologii, zdecydowała o zmianie gatunku gier. Czas na wyścigówki. Jednak, żeby nie było standardowo, zamiast samochodów quady. - Pomimo tego, że rzuca, całkiem nieźle się bawię. Tego żądałem, emocji, atrakcji!

Co jeszcze testował Kamil? Aby się dowiedzieć, wystarczy obejrzeć wideo.

pg

Zobacz więcej na temat: rozrywka
Czytaj także

Jak działa biletomat? (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2011 16:50
W Czwartym Wymiarze w Czwórce nieustannie eksplorujemy świat nowych technologii. Tym razem sprawdzamy co ciekawego spotkać nas może w wielkim mieście.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak skutecznie zadzwonić z budki telefonicznej?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2011 20:00
Nagła, awaryjna sytuacja życiowa? Nie masz komórki, a chcesz zadzwonić? Teoretycznie nic prostszego: kupujesz kartę telefoniczną, znajdujesz budkę i dzwonisz. No tak, tylko okazuje się, że to wcale nie jest takie proste.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak działają ruchome schody? (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 19:41
Ruchome schody to bez wątpienia najlepszy wynalazek, od czasów pojawienia się pizzy mrożonej. – Są 100 razy lepsze od windy – nie musimy naciskać żadnych guzików – podkreśla szef wyjątkowej ekspedycji Czwórki, Kamil Jasieński.
rozwiń zwiń