zaGRYwka: "Londyn 2012" - nudnawy świat olimpiady

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2012 17:09
Jeśli ochłoneliście już po emocjach związanych z igrzyskami w Londynie, to w wolnej chwili możecie sprawdzić swoje umiejętności w grze "Londyn 2012".
Audio

- W grze "Londyn 2012" mamy 45 konkurencji olimpijskich takich jak: lekkoatletyka, pływanie, skoki do wody, kolarstwo, strzelectwo łucznictwo, siatkówka plażowa i tak dalej - wymienia jednym tchem Leszek Smosarski z Electronic Dreams.

Niestety liczba 45 jest troszkę przesadzona. Niektóre konkurencje się dublują, np. można pograć panami i paniami. Brakuje sportów walki i sztafety cztery na czterysta metrów.
- Każda konkurencja olimpijska ma inne sterowanie. W niektórych dyscyplinach jest ono bardzo dobre, w innych słabo zrobione np. siatkówka plażowa ogranicza się do naciskania jednego przycisku - skarży się Leszek Smosarski.

Ciekawie graficznie zrobione są areny, niestety zawodnicy wyglądają plastikowo. Duży plus od czwórkowych ekspertów otrzymała muzyka do gry. Fajny jest również towarzyszący graczom angielski komentarz.

Niestety gra jest nudnawa. Mimo wielości dyscyplin sportowych nie spędzimy przy niej dużo czasu. Na chwilę ratuje ją tryb multiplayer i możliwość gry po sieci.

Jak wypadają bajery, dodatki i opcja 3D dowiesz się słuchając całej "zaGRYwki" w "Czwartym wymiarze" lub oglądając załaczony plik wideo.

(pj)

Czytaj także

Test gry: "Just Cause 2" - super efekty na wyspie

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 17:20
Cały archipelag jest do naszej dyspozycji, możemy wspinać się na budynki, wdrapywać się po linie do helikopterów - to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali twórcy gry "Just Cause 2".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry "Operacja": siostro, pęsetę proszę!

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 09:54
Ta gra jest na rynku od roku 1951 i od tamtej pory oswaja dzieci z trudnym tematem jakim jest choroba i operacja. Do zwycięstwa przydadzą się zdolności manualne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

zaGRYwka: "Tomb Rider Underworld" – Lara kanciasta, ale jara

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2012 19:28
Chodź gra wyszła w listopadzie 2008 roku, to zdaniem naszych testerów, przygodowe wyprawy z Larą Croft w dalszym ciągu dostarczają przyjemności.
rozwiń zwiń