"Grimassimix" – gra z lusterkiem

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 19:48
To niby gra planszowa dla dzieci powyżej 4 lat, ale osobnicy całkiem dorośli również będą się przy niej świetnie bawić. Gra bowiem polega na… strojeniu min.
Audio

Gra polega na tym, by odwzorować minę, jaką zobaczymy na wylosowanej uprzednio karcie. Pozostali gracze muszą rozpoznać, którą minę zrobiliśmy i zaznaczyć ją na planszy.

– Te miny są bardzo do siebie podobne – tłumaczy Maciej Kasprzyk Fangier.pl. – Podobieństwa wbrew pozorom są mylące, dlatego to działa.

Więcej gier w "Rozgrywce" <<<

W "Grimassimix" najlepiej gra się w podgrupach. – Gra może być zabawna nawet dla dorosłych, tylko musi się trafić odpowiedni partner – mówi Kasprzyk. – Najlepiej, jeśli ludzie mają odpowiedni nastrój i umiejętności.

Dowiedz sie więcej o grze i o tym, jak można w niej... oszukiwać, słuchając nagrania "Czwartego wymiaru", bądź oglądając zmagania (i miny!) naszych dziennikarzy na wideo. 

/

 

 

(kd)


Czytaj także

"Teomachia": zostań swoim własnym bogiem

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 19:31
W tej grze każdy z graczy wciela się w jednego z bogów, występujących w jednej z mitologii - od celtyckiej po grecką. Naszych wyznawców przedstawiają żetony.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Znani Rymowani" w "Czterech: Gramach!"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2012 12:50
Rudanacja i Duże Pe zapraszali do udziału w konkursie telefonicznym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wyścig pingwinów": jeśli się potkniesz, tracisz wszystko

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 12:00
Z ogromnego pudełka wyciągamy… górę lodową. Mnóstwo pingwinów będzie musiało ścigać się na jej szczyt.
rozwiń zwiń