X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PlayStation 4 - wszystko dla gracza

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 17:40
Pod osłoną nocy odbyła się polska premiera PlayStation 4. Przy blasku księżyca gracze weszli w erę ósmej generacji konsol.
Audio
  • PlayStation 4 ocenia redaktor naczelny magazynu "T3" (Czwórka/Czwarty wymiar)
pad PlayStation 4
pad PlayStation 4Foto: mat. promocyjne/Sony PlayStation

- Zaskoczenia większego nie było, choć wydarzenie można potraktować w kategorii święta, zdarza się bowiem raz na siedem lat. Tyle mniej więcej Sony każe czekać graczom na nowe konsole - opowiada Marcin Kubicki. - Oczywiście, zanim poznamy wszystkie możliwości tego urządzenia, minie trochę czasu, bo musimy poczekać na gry, ale myślę, że parametry graficzne to nie będzie to, co zapewni sukces tej konsoli.

Oprócz lepszej grafiki i osiągów technicznych producenci PS4 postawili na wszystkie aspekty grania społecznościowego, argumentując to tym, że w ciągu ostatnich lat ludzie ogromną część życia społecznego przenieśli właśnie do sieci. Dziennikarze i eksperci doceniają nowy produkt Sony za za design, wyciszenie, wysoką wydajność, świetnie zaprojektowany kontroler i dobrze działającą kamerkę. Twierdzą jednak, że nie jest on ani rewolucyjny, ani przełomowy, tylko bardzo poprawny.

(kul)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gadżet od kuchni: Smart Plate

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2013 18:10
Julian Caraulani zaprojektował talerz Smart Plate, który zważy znajdujący się na nim posiłek, do tego powie nam ile jest w nim kalorii i związków odżywczych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyfryzacja Polskiego Radia - ciesz się radiem w najlepszej jakości!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 07:00
Od ponad dwóch tygodni mamy szansę cieszyć się nową, cyfrową, jakością radia. Na razie dotyczy to mieszkańców Katowic i Warszawy, ale jak zapewnia Krzysztof Łuszczewski, dyrektor Czwórki i pełnomocnik Polskiego Radia Ds. Cyfryzacji, do połowy lipca 2016 roku radio w technologii DAB+ będzie dostępne powszechnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konferencja Apple - bez rewolucji, ale na plus

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2013 16:27
Dwa nowe iPady, dwa nowe komputery i cały szereg usprawnień w oprogramowaniu zaprezentowała firma Apple na specjalnej konferencji prasowej. - Firma z logo nadgryzionego jabłka zagrała na nosie konkurencji darmowym systemem operacyjnym. To był strzał w 10 - podsumowuje redaktor naczelny magazynu "T3".
rozwiń zwiń