PlayStation 4 - wszystko dla gracza

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 17:40
Pod osłoną nocy odbyła się polska premiera PlayStation 4. Przy blasku księżyca gracze weszli w erę ósmej generacji konsol.
Audio
  • PlayStation 4 ocenia redaktor naczelny magazynu "T3" (Czwórka/Czwarty wymiar)
pad PlayStation 4
pad PlayStation 4Foto: mat. promocyjne/Sony PlayStation

- Zaskoczenia większego nie było, choć wydarzenie można potraktować w kategorii święta, zdarza się bowiem raz na siedem lat. Tyle mniej więcej Sony każe czekać graczom na nowe konsole - opowiada Marcin Kubicki. - Oczywiście, zanim poznamy wszystkie możliwości tego urządzenia, minie trochę czasu, bo musimy poczekać na gry, ale myślę, że parametry graficzne to nie będzie to, co zapewni sukces tej konsoli.

Oprócz lepszej grafiki i osiągów technicznych producenci PS4 postawili na wszystkie aspekty grania społecznościowego, argumentując to tym, że w ciągu ostatnich lat ludzie ogromną część życia społecznego przenieśli właśnie do sieci. Dziennikarze i eksperci doceniają nowy produkt Sony za za design, wyciszenie, wysoką wydajność, świetnie zaprojektowany kontroler i dobrze działającą kamerkę. Twierdzą jednak, że nie jest on ani rewolucyjny, ani przełomowy, tylko bardzo poprawny.

(kul)

Czytaj także

Gadżet od kuchni: Smart Plate

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2013 18:10
Julian Caraulani zaprojektował talerz Smart Plate, który zważy znajdujący się na nim posiłek, do tego powie nam ile jest w nim kalorii i związków odżywczych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Cyfryzacja Polskiego Radia - ciesz się radiem w najlepszej jakości!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 07:00
Od ponad dwóch tygodni mamy szansę cieszyć się nową, cyfrową, jakością radia. Na razie dotyczy to mieszkańców Katowic i Warszawy, ale jak zapewnia Krzysztof Łuszczewski, dyrektor Czwórki i pełnomocnik Polskiego Radia Ds. Cyfryzacji, do połowy lipca 2016 roku radio w technologii DAB+ będzie dostępne powszechnie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Konferencja Apple - bez rewolucji, ale na plus

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2013 16:27
Dwa nowe iPady, dwa nowe komputery i cały szereg usprawnień w oprogramowaniu zaprezentowała firma Apple na specjalnej konferencji prasowej. - Firma z logo nadgryzionego jabłka zagrała na nosie konkurencji darmowym systemem operacyjnym. To był strzał w 10 - podsumowuje redaktor naczelny magazynu "T3".
rozwiń zwiń