Cyfryzacja Polskiego Radia: Radio Rytm od kuchni

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2013 18:50
Cyfrowa jakość radia daje słuchaczowi nie tylko lepszy dźwięk, ale też większy wybór. Radio Rytm to jedna ze stacji dostępnych na platformie cyfrowej Polskiego Radia.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Polskie Radio/Jakub Szymczuk

- Zupełnie nową stacją jest Polskie Radio Rytm - opowiada pracownik stacji Piotr Topoliński. - Znajduje się w pokoju nr 164. Są tutaj dwa komputery, cztery głośniki i ja.
Radio Rytm to propozycja dla osób, które nie lubią, gdy w radiu jest za dużo słowa. Ta stacja stawia zdecydowanie na muzykę. Głównie przyjemną, energiczną, idealną do słuchania w tle. Wiadomości także się pojawią - co pół godziny możemy usłyszeć dwuminutowy skrót tego, co najważniejsze.
Czytaj także: Cyfryzacja Polskiego Radia: ciesz się radiem w najlepszej jakości <<<
W Radiu Rytm pracują cztery osoby. Rozgłośni można słuchać przez radio cyfrowe DAB+, w internecie na stronie www.polskieradio.pl, czy też przez aplikację mobilną Polskiego Radia.
- Mamy także profil na Facebooku, wystarczy wpisać Polskie Radio Rytm i tam nas znajdziecie - zachęca Piotr Topoliński. - Tam uchylamy też rąbka tajemnicy i pokazujemy, jak pracujemy.
Zapraszamy na stronę dabplus.polskieradio.pl <<<

(ac)

Czytaj także

Jak zmienią się media za 10 lat? "Informacje dostarczane bezpośrednio do mózgu"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 16:07
Zmiany następują we wszystkich niemal mediach na naszym rynku. Nie sposób wyobrazić sobie choćby gazet czy magazynów bez wersji na tablety i smartfony.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radio Eureka postawi na edukację

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013 14:50
Większy zasięg, lepszy dźwięk i nowe kanały - Polskie Radio na cyfrowym multipleksie ma słuchaczom dużo do zaoferowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyfryzacja Polskiego Radia - co warto wiedzieć?

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 10:00
Od 1 października tego roku wszystkie programy Polskiego Radia nadawane są w systemie DAB+, na razie tylko w aglomeracji Śląskiej i Warszawskiej, ale już niedługo na terenie Polski zaczną pojawiać się kolejne nadajniki.
rozwiń zwiń