X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radio Eureka postawi na edukację

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013 14:50
Większy zasięg, lepszy dźwięk i nowe kanały - Polskie Radio na cyfrowym multipleksie ma słuchaczom dużo do zaoferowania.
Audio
  • Cyfryzacja Polskiego Radia - więcej możliwości i programy lepszej jakości (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Jak zmieniało się radio i jak zmieniała się jakość dźwięku - materiał reporterski Michała Matusa (Czwórka/Czwarty wymiar)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Polskie Radio/Jakub Szymczuk

Od 1 października na platformie cyfrowej Polskiego Radia dostępne są następujące programy: Jedynka, Dwójka, Trójka, Czwórka, Polskie Radio dla Zagranicy oraz Radio Rytm oraz Polskie Radio 24.

- Ten program, od dłuższego czasu dostępny w internecie, realizowany jest w formacie talk & news - tłumaczy Krzysztof Łuszczewski, dyrektor Czwórki i pełnomocnik Polskiego Radia Ds. Cyfryzacji. - To stacja informacyjno - publicystyczna, w której przeważa słowo mówione.

Posłuchaj także: Polskie Radio 24 >>>

Grzegorz Stranz, zastępca dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej, dodaje: - Przez 18 miesięcy praktykowaliśmy w internecie i zbieraliśmy doświadczenia. Mamy młodych, prężnych wydawców, a prym w PR 24 wiodą kobiety. Naszą ofertę kierujemy do ludzi poszukujących pogłębionej wiedzy i poszukujących informacji. Prezentujemy różnorodną tematykę, każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie.

W przyszłości, w cyfrowej jakości, nadawać będzie kolejny nowy kanał na multipleksie - Radio Eureka.

Rytm, Retro i Krasnal - nowe kanały na cyfrowym multipleksie Polskiego Radia >>>

- Na zakończenie procesu cyfryzacji uruchomimy kanał naukowo - techniczno - historyczny - opowiada szef radiowej Czwórki. - Radio Eureka będzie stawiać na edukację. Ale nie ograniczymy się jedynie do materiałów archiwalnych. Chcemy, żeby Radio Eureka było nowoczesne, żeby mówiło o nowinkach technologicznych oraz o oprogramowaniu i grach.

Zapraszamy na stronę dabplus.polskieradio.pl >>>

Na razie Polskie Radio w technologii DAB+ odbierać mogą mieszkańcy Warszawy i Katowic, do lipca 2016 roku będzie ono dostępne we wszystkich dużych aglomeracjach w Polsce.

Zapraszamy również do wysłuchania materiału reporterskiego Michała Matusa o tym, jak wykorzystywano radio i jak zmieniała się jakość nadawanego dźwięku.

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Cyfryzacja Polskiego Radia. "To bardzo duży krok naprzód"

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 17:30
Poprawa zasięgu, znakomity dźwięk - to tylko niektóre zalety wprowadzenia cyfrowej jakości programów radiowych. Na początek mogą je odbierać mieszkańcy Warszawy i Katowic, a do końca 2015 roku radio w technologii DAB+ będzie dostępne w całej Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyfryzacja Polskiego Radia - ciesz się radiem w najlepszej jakości!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 07:00
Od ponad dwóch tygodni mamy szansę cieszyć się nową, cyfrową, jakością radia. Na razie dotyczy to mieszkańców Katowic i Warszawy, ale jak zapewnia Krzysztof Łuszczewski, dyrektor Czwórki i pełnomocnik Polskiego Radia Ds. Cyfryzacji, do połowy lipca 2016 roku radio w technologii DAB+ będzie dostępne powszechnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zmienią się media za 10 lat? "Informacje dostarczane bezpośrednio do mózgu"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 16:07
Zmiany następują we wszystkich niemal mediach na naszym rynku. Nie sposób wyobrazić sobie choćby gazet czy magazynów bez wersji na tablety i smartfony.
rozwiń zwiń