Wdowa lubi pracować pod presją

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 12:25
- Kiedy mam wolny czas pisze mi się znacznie trudniej i o wiele bardziej rozciągam to w czasie. Natomiast kiedy wiem, że mam jakiś deadline, jest ostateczny dzień dogrania się komuś, to spinam się całkowicie - zdradza kulisy swojej twórczości w Czwórce raperka Wdowa.
Audio
  • Wdowa zdradziła Czwórce, jak wygląda u niej proces pisania tekstów (Czwórka/Stacja Kultura)
Wdowa
WdowaFoto: mat. prom.

- Jak wpadam na jakiś pomysł, to od razu staram się siąść do pisania, zrealizowania go - zdradza w "Stacji Kultura" tajniki swojej pracy raperka. - Zazwyczaj jest tak, że im dłużej o czymś myślę to mam wrażenie, że przekombinowałam i nie jestem w stanie nic z tego sklecić.

Artystka stara się nie przeciągąć swojej pracy. Stawia na szybki przepływ myśli i realizację założenego planu.

- Jeżeli jest pomysł na piosenkę to został on zrealizowany od początku do końca w jednej dobie - mówi Wdowa. - O dziwo, kiedy mam wolny czas pisze mi się znacznie trudniej i o wiele bardziej rozciągam to w czasie. Natomiast kiedy wiem, że mam jakiś deadline, jest ostateczny dzień dogrania się komuś, to spinam się całkowicie, mój mózg wchodzi na najwyższe obroty i piszę.

Ostatnie efekty jej pracy możecie sprawdzić na wydanym całkiem niedawno, mini-albumie "Listopad EP".
(ac)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA hip-hop

Czytaj także

Skorup: "Piękna pogoda" opiera się na nowoczesnych bitach

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2013 12:56
Jeśli spróbować przewidzieć jaką muzykę w przyszłości będzie tworzyć człowiek od dzieciństwa zasłuchany w Lady Pank, można by postawić na gitarowe granie albo brzmienie zespołu Bracia. Tymczasem Skorup robi hip-hop, nagrywa dla MaxFloRec i właśnie promuje swój najnowszy krążek "Piękna pogoda".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rasmentalism wypływa na szerokie wody

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2013 13:45
Po wielu latach działalności w hiphopowym podziemiu, duet Rasmentalism debiutuje na oficjalnej scenie. 10 grudnia do sklepów trafi długo wyczekiwany longplay "Za młodzi na Heroda".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kfiat: człowiek miliona talentów

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 15:45
Raper, uznany breakdancer, człowiek o wielu twarzach, który żadnej pracy się nie boi - Kfiat był gościem u Numera w "DJ Paśmie".
rozwiń zwiń