X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Brave Festival - święte ciało i kultura Indii

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2014 13:00
14 dni silnych emocji. Tydzień dla wielbicieli ambitnego kina oraz tydzień z kilkunastoma artystami z całego świata. Temat "Święte ciało" i kultura Indii w soczewce - tak rysuje się tegoroczny Brave Festival, o którym w "Stacji Kultura" opowiada dyrektor imprezy, Grzegorz Bral.
Audio
  • Dyrektor Brave Festivalu, Grzegorz Bral zdradza szczegóły tegorocznej edycji (Czwórka/Stacja Kultura)
Plakat promujący 10. edycję Brave Festivalu
Plakat promujący 10. edycję Brave FestivaluFoto: mat. promocyjne/Brave Festival

Plakat
Plakat festiwalu

10. edycja wrocławskiego festiwalu wystartuje 4 lipca. - Jednym z motywów Brave Festivalu 2014 jest "Święte ciało", bo ciało jest niesamowitym dowodem na to, że istniejemy - tłumaczy gość Czwórki. - Ale w związku z tym, że istniejemy, towarzyszy nam największy lęk. Przed przemijaniem, starością, przed śmiercią. I tak z jednej strony to "święte ciało" jest przestrzenią, o którą straszliwie zabiegamy. Z drugiej zaś - robimy to nieudolnie. Naszym festiwalem chcemy pokazać inną perspektywę, z której możemy spojrzeć na ten problem. W sposób dużo bardziej sensowny.

Brave Festival to festiwal ludzi odważnych, którzy mówią skąd pochodzą, jakie są ich wartości, jaka jest ich tradycja, duchowość. To festiwal nie o dziełach sztuki, ale o sztuce, dzięki której można ocalić i ochronić tysiące zapomnianych, porzuconych, osamotnionych kultur i ludzi. - Ten festiwal ma szansę sprawdzić się na całym świecie, bo wszędzie jest on potrzebny - przekonuje Grzegorz Bral. - Dochód z naszej imprezy przeznaczamy na pomoc w edukacji osieroconym i bezdomnym dzieciakom w Tybecie. Ale mamy świadomość, że ludzi potrzebujących jest dużo, dużo więcej.

Tegoroczna edycja potrwa do 17 lipca. Więcej o programie i zaproszonych artystach dowiesz się słuchając rozmowy ze "Stacji Kultura".

(kul/pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA TEATR
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Elis Herrera: Polacy świetnie tańczą salsę

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2013 12:00
Elis Herrera, Kubanka, aktorka, piosenkarka w jedynym w Europie kubańskim teatrze-rewii, a także instruktorka tańca, przyjechała do Polski... z miłości. I postanowiła zostać tu na dłużej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Sikora na szlaku wielkiej kariery

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2014 18:22
Przebojem podbiła serca fanów oraz krytyków doskonałym występem w telewizyjnym show. Natalia Sikora to jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia na muzycznej scenie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodi: lubię pracować w zespole

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2014 16:00
Współtworzył Molestę i uchodzi za pioniera polskiego hip-hopu. Jak wygląda warsztat jego pracy? Zapytaliśmy o to Włodiego.
rozwiń zwiń