"Wzory w ogrodzie", czyli design na działce

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 11:00
- Chcemy odczarować pojęcie designu jako czegoś niedostępnego i luksusowego - mówi Ola Pawelska organizatorka targów "Wzory w ogrodzie", które 12 września odbędą się w Warszawie.
Audio
  • "Wzory w ogrodzie" - targi, które pokazują, że ogródki działkowe też mogą być stylowe (Stacja Kultura/Czwórka)
W roli głównej na targach w Królikarni wystąpią: design ogrodowy oraz meble, akcesoria, dekoracje  wszystko co potrzebne, by wygodnie i naturalnie mieszkać i relaksować się - także na działce
W roli głównej na targach w Królikarni wystąpią: design ogrodowy oraz meble, akcesoria, dekoracje – wszystko co potrzebne, by wygodnie i naturalnie mieszkać i relaksować się - także na działceFoto: Glow Images/East News

W Królikarni zostaną zaprezentowane ekologiczne, recyclingowe oraz organiczne produkty zaprojektowane przez młodych polskich projektantów… do ogrodu i na działkę. - Wrzesień do dobry czas na ogrodowe prace, na przykład na dosadzanie nowych roślin - tłumaczy gość Czwórki. - Jesienią warto też zaplanować, jak nasz ogród, taras czy balkon będą wyglądać w przyszłym roku.

W audycji opowiadamy o szczegółach "Wzorów w ogrodzie" i tłumaczymy, dlaczego emocjonalne podejście do roślin zamieni nasz taras w prawdziwą dżunglę.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Ola Pawelska (organizatorka Targów Designu "Wzory w ogrodzie")

Data emisji: 4.08.2015

Godzina emisji: 13.00

kul/mg

Czytaj także

Trendy w makijażu. "Natural look i kreska"

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2015 12:30
Maluje Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Patrycję Kazadi i Korę. Nam Katarzyna Zaremba opowiada o najnowszych trendach w makijażu i zdradza sekrety gwiazd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Misia Furtak: nadal jestem muzykiem

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2015 12:00
Wokalistka i basistka, która zdobyła popularność jako członkini zespołu Très.b, zaprojektowała kolekcję biżuterii. Wspólnie ze złotniczką Kasią Wójcik stworzyła Bazgroł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Kupisz: tak naprawdę nie lubię mody

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 11:00
Słynny projektant nie od razu pracował w branży. Zaczynał jako tancerz i właściciel szkoły tańca. Potem został stylistą fryzur, a cztery lata temu zaczął projektować ubrania.
rozwiń zwiń