Nowo obsadzeni. Znani aktorzy poza strefą komfortu

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2016 12:40
"Nowo obsadzeni" to spełnienie marzeń fotografki Weroniki Kosińskiej. - To są zdjęcia, jakich jeszcze nie miałam. przedstawiają mnie w rolach, które chciałabym zagrać - opowiada aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska, uczestniczka projektu.
Audio
  • "Nowo obsadzeni" - projekt fotograficzny, który pokazuje nową twarz znanych polskich aktorów (Stacja Kultura/Czwórka)
Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska w projekcie Nowo obsadzeni wystąpiła m.in. jako... Kochanica Francuza. Na zdjęciu: na planie programu telewizyjnego Jaka to melodia?
Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska w projekcie "Nowo obsadzeni" wystąpiła m.in. jako... "Kochanica Francuza". Na zdjęciu: na planie programu telewizyjnego "Jaka to melodia?"Foto: TVP/PAP/Jan Bogacz

Czytaj także
natalia moskal 1200.jpg
Natalia Moskal chce wciągnąć ludzi w świat swojej muzyki

Cykl składa się z ok. 70 zdjęć, na których oprócz Marty Żmudy-Trzebiatowskiej zobaczymy m.in. Aleksandrę Szwed, Adama Fidusiewicza i Marcela Borowca. - Chciałam pokazać aktorów w modowej sesji. W warunkach, w jakich na co dzień pracują modele i modelki z branży "beauty" i "fashion" - wyjaśnia autorka i zdradza, kto okazał się być czarnym koniem sesji.

W audycji opowiadamy także o kulisach powstawania zdjęć do projektu "Nowo obsadzeni", o wychodzeniu ze strefy komfortu i o kompromisach w fotografii modowej.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Materiał przygotowała: Aleksandra Opala

Goście: Weronika Kosińska (fotografka), Marcel Borowiec (aktor, beatboxer, uczestnik projektu)

Data emisji: 2.11.2016

Godzina emisji: 10.07

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Miasto jak modelka. O fotografii architektury

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 12:40
- Jeśli komuś robienie zdjęć sprawia frajdę jest duża szansa, że sam z siebie będzie robił ciekawe zdjęcia. Nie zmieni to jednak faktu, że warto popracować nad warsztatem - mówi Sebastian Deptuła, fotograf architektury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Ciechowski. 192 strony nieznanych twarzy artysty

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2016 17:19
Andrzej Świetlik pracował z liderem Republiki przez 13 lat. Z jego prac powstał album fotograficzny dedykowany Grzegorzowi Ciechowskiemu. - Większość z tych zdjęć nie była jeszcze nigdzie pokazywana. Są to fotografie z okładkowych sesji zdjęciowych albo z backstage'u - opowiada producent muzyczny Przemysław Wałczuk.
rozwiń zwiń