X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowo obsadzeni. Znani aktorzy poza strefą komfortu

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2016 12:40
"Nowo obsadzeni" to spełnienie marzeń fotografki Weroniki Kosińskiej. - To są zdjęcia, jakich jeszcze nie miałam. przedstawiają mnie w rolach, które chciałabym zagrać - opowiada aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska, uczestniczka projektu.
Audio
  • "Nowo obsadzeni" - projekt fotograficzny, który pokazuje nową twarz znanych polskich aktorów (Stacja Kultura/Czwórka)
Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska w projekcie Nowo obsadzeni wystąpiła m.in. jako... Kochanica Francuza. Na zdjęciu: na planie programu telewizyjnego Jaka to melodia?
Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska w projekcie "Nowo obsadzeni" wystąpiła m.in. jako... "Kochanica Francuza". Na zdjęciu: na planie programu telewizyjnego "Jaka to melodia?"Foto: TVP/PAP/Jan Bogacz

Czytaj także
natalia moskal 1200.jpg
Natalia Moskal chce wciągnąć ludzi w świat swojej muzyki

Cykl składa się z ok. 70 zdjęć, na których oprócz Marty Żmudy-Trzebiatowskiej zobaczymy m.in. Aleksandrę Szwed, Adama Fidusiewicza i Marcela Borowca. - Chciałam pokazać aktorów w modowej sesji. W warunkach, w jakich na co dzień pracują modele i modelki z branży "beauty" i "fashion" - wyjaśnia autorka i zdradza, kto okazał się być czarnym koniem sesji.

W audycji opowiadamy także o kulisach powstawania zdjęć do projektu "Nowo obsadzeni", o wychodzeniu ze strefy komfortu i o kompromisach w fotografii modowej.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Materiał przygotowała: Aleksandra Opala

Goście: Weronika Kosińska (fotografka), Marcel Borowiec (aktor, beatboxer, uczestnik projektu)

Data emisji: 2.11.2016

Godzina emisji: 10.07

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miasto jak modelka. O fotografii architektury

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 12:40
- Jeśli komuś robienie zdjęć sprawia frajdę jest duża szansa, że sam z siebie będzie robił ciekawe zdjęcia. Nie zmieni to jednak faktu, że warto popracować nad warsztatem - mówi Sebastian Deptuła, fotograf architektury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Ciechowski. 192 strony nieznanych twarzy artysty

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2016 17:19
Andrzej Świetlik pracował z liderem Republiki przez 13 lat. Z jego prac powstał album fotograficzny dedykowany Grzegorzowi Ciechowskiemu. - Większość z tych zdjęć nie była jeszcze nigdzie pokazywana. Są to fotografie z okładkowych sesji zdjęciowych albo z backstage'u - opowiada producent muzyczny Przemysław Wałczuk.
rozwiń zwiń