X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Majchrzak: ja się nie wcielam, ja jestem

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2016 12:50
- Okres przygotowań do najnowszego filmu był tak intensywny, że dzień zdjęć traktowałem jak smutny pogrzeb idei. Nie lubię tego momentu, kiedy na planie pada hasło "akcja". Początek zdjęć kończy bowiem cudowny okres penetracji poszukiwań - opowiada Krzysztof Majchrzak, który po latach wraca na duży ekran w filmie "Las, 4 rano".
Audio
  • Krzysztof Majchrzak o filmie "Las, 4 rano", swojej wizji "bycia na ekranie"i współpracy z Janem Jakubem Kolskim (Stacja Kultura/Czwórka)
W tym roku aktor Krzysztof Majchrzak został wyróżniony Złotym Glanem - nagrodą przyznawaną przez organizatorów festiwalu Cinergia twórcom niezależnym, z uporem przeciwstawiającym się modom i trendom dominującym w kulturze popularnej
W tym roku aktor Krzysztof Majchrzak został wyróżniony Złotym Glanem - nagrodą przyznawaną przez organizatorów festiwalu Cinergia twórcom niezależnym, z uporem przeciwstawiającym się modom i trendom dominującym w kulturze popularnejFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

Czytaj także
leszek dawid 700.jpg
Leszek Dawid: w kinie najważniejsza jest rozmowa z widzem

Reżyserem obrazu jest Jan Jakub Kolski, Krzysztof Majchrzak zaangażował się w to przedsięwzięcie i jako aktor, i jako współautor scenariusza. - Pracowaliśmy po 12, czasami 20 godzin na dobę. Dlatego czasami po zdjęciach wolałem się przespać przez 4 godziny niż iść się myć. Chciałem być w formie na planie. Ale nie idealnej, tylko takiej, która umożliwia kontakt, percepcję i możliwość korekt - tłumaczy aktor.

Gość Czwórki opowiada o współpracy z Janem Jakubem Kolskim i o scenariuszach, których nie potrafił docenić. Mówi o tym, czego uczy swoich podopiecznych w Akademii Teatralnej i tłumaczy, na czym polega twórcze nudzenie się. Zdradza też, dlaczego zamiast na siłowni woli ćwiczyć w domu i co trzeba zrobić, żeby wytresować dziką wiewiórkę.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Krzysztof Majchrzak (aktor)

Data emisji: 5.12.2016

Godzina emisji: 10.15

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mirosław Haniszewski, czyli "Jestem mordercą" z przypadku

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2016 13:20
- Maciej Pieprzyca scenariusz do filmu "Jestem mordercą" pisał z myślą o dwóch wybitnych aktorach. Zgodnie z założeniem reżysera Arkadiusz Jakubik wcielił się w postać domniemanego wampira, ja dostałem rolę przygotowaną dla Macieja Stuhra - wspomina Mirosław Haniszewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe" "Sully", "Lion. Droga do domu", "Lament"

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2016 18:00
- Wybierając się do galerii handlowej na świąteczne zakupy, w planie warto uwzględnić kino - przekonuje Łukasz Muszyński.
rozwiń zwiń