Sabina Jeszka: świąteczną atmosferą chcę dzielić się ze światem

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2016 11:56
- Zdecydowanie jestem teraz najszczęśliwszą osobą na świecie i chętnie dzielę się tym z innymi - mówiła Sabin Jeszka. Wokalistka niebawem wyda nowy krążek, a dziś już światło dzienne ujrzał jej świąteczny singiel "Za chwilę święta".
Audio
  • Sabina Jeszka o magii świąt, świątecznym singlu i nowej płycie (Stacja Kultura/Czwórka)
Sabina Jeszka i Kasia Dydo w Czwórce
Sabina Jeszka i Kasia Dydo w CzwórceFoto: Karina Terzoni/Czwórka

Sabina Jeszka Wychowywałam się w domu, w którym bardzo stawiano na świąteczną atmosferę. Były rodzinne przygotowania, więc u mnie nawet podczas tego nieszczęsnego sprzątania czuje się magię świąt

W Czwórce wokalistka wspominała rodzinne święta z czasów swojego dzieciństwa i przekonywała, że Boże Narodzenie to zawsze był bardzo ważny czas w jej życiu. - Pamiętam, jak mama w Wigilię kładła się spać o piątej rano, bo przez całą noc kończyła jeszcze przyozdabiać dom. W każdym pokoju pachniało świętami, paliły się lampki - opowiadała Jeszka. Teraz wokalistka specjalnie na święta nagrała wyjątkowy singiel "Za chwilę święta". - Ta piosenka czekała troszkę na swój czas, bo powstała już w zeszłym roku. Teraz jest jednak najlepszy moment, by mogła ujrzeć światło dzienne - tłumaczyła Jeszka w Czwórce.

Zapowiadała także nową płytę, która już niebawem pojawi się na rynku. - Będzie totalnie inna niż to, co robiłam wcześniej. Mam w sobie tak dużo barw, że postanowiłam chyba dzielić się z wszystkimi każdą z nich. W dalszym ciągu szukam siebie, więc to nie jest łatwe, ale ta płyta jest chyba odzwierciedleniem mojego życia - mówiła wokalistka. Co znajdziemy na nowym krążku Sabiny Jeszki i jak powstawała ta płyta? I jak napisać świąteczny hit, by ten przetrwał lata? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej rozmowy z audycji "Stacja Kultura".

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Sabina Jeszka (wokalistka)

Data emisji: 6.12.2016

Godzina emisji: 10.05

kd/mc