X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzikie lata 80. Tomasz Stańko w chwilach zapomnienia

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 11:50
- Gdyby nie mój wiek kazałbym się powiesić za nogi nad nim grającym na trąbce i z tej perspektywy zrobiłbym mu jeszcze jeden portret - opowiada Krzysztof Gierałtowski, jeden z autorów zdjęć prezentowanych na wystawie poświęconej słynnemu jazzmanowi - Tomaszowi Stańko.
Audio
  • Tomasz Stańko i lata 80. uwiecznione przez znanych fotografików (Stacja Kultura/Czwórka)
Od prawej: Krzysztof Gierałtowski (fotograf, autor zdjęć prezentowanych na wystawie Dzikie lata 80. Wystawa fotografii poświęcona Tomaszowi Stańko) i Damian Sikorski w Ney GalleryPrints
Od prawej: Krzysztof Gierałtowski (fotograf, autor zdjęć prezentowanych na wystawie "Dzikie lata '80. Wystawa fotografii poświęcona Tomaszowi Stańko") i Damian Sikorski w Ney Gallery&PrintsFoto: Monika Ney

Czytaj także
fotograf 1200.jpg
Dzika przyroda na zdjęciach? "Przyciąga dziki tłum"

Fotografie oglądać można w Ney Gallery&Prints w Warszawie. - Kilka miesięcy temu zjawił się u nas przyjaciel Tomasza Stańsko, Wojciech Kukla i zaproponował, że pokaże nam prace, które dokumentowały działalność muzyka i to, co działo się na scenie jazzowej w latach 80. Tak narodził się pomysł wystawy, na której teraz - oprócz zdjęć Wojciecha Kulki - możemy też podziwiać zdjęcia Krzysztofa Gierałtowskiego i Ryszarda Horowitza - opowiada właścicielka galerii, Monika Ney.

Największe zainteresowanie widzów wzbudzają zdjęcia Andrzeja Tyszki. O wyjątkowej relacji łączącej fotografów i jazzmana oraz o tym jak Stańsko trafił na "Ring" opowiadają rozmówcy Damiana Sokorskiego. 

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał przygotował: Damian Sikorski

Data emisji: 5.01.2017

Godzina emisji: 10.44

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bądź kreatywny i "Zrób sobie prezent"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 14:08
Już 4 grudnia Muzeum Warszawskiej Pragi zamieni się w manufakturę, w której będzie można wymyślać i tworzyć oryginalne prezenty pod kątem doświadczonych rzemieślników i artystów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzika przyroda na zdjęciach? "Przyciąga dziki tłum"

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2017 12:50
Bielska BWA jako pierwsza w Polsce pokazuje zdjęcia nagrodzone w prestiżowym konkursie "Fotografia Dzikiej Przyrody 2016" przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. - To najważniejsze wyróżnienie w tej branży - przekonuje Agata Smalcerz, dyrektor galerii.
rozwiń zwiń