"Amor Tour" - Sorry Boys powracają na scenę

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 14:50
"Sorry Boys Amor Tour" to druga trasa koncertowa promującą nominowany do Fryderyka album "Roma", zawierający utwory takie jak "Wracam", "Zwyczajne Cuda", "Miasto Chopina", czy najnowszy singiel pt. "Apollo". 
Sorry Boys Apollo
Sorry Boys "Apollo"Foto: Michał Kudła/mat. promocyjne

Na "Amor Tour" zespół zapowiada otwartą formę koncertów i niespodzianki. Obok studyjnych aranżacji piosenek ze wszystkich albumów grupy, na koncertach pojawią się wersje akustyczne oraz premierowe utwory. O najnowszej trasie koncertowej z członkami zespołu porozmawia Damian Sikorski.

Po 10.00 razem z Maciejem Musiałowskim porozmawaimy o projekcie "Soyer" – nowym filmie Łukasza Barczyka, który na ekrany film wchodzi 17-go listopada. Produkcja ta jest filmem dyplomowym studentów Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Przed i za kamerą stanęli przedstawiciele nowego pokolenia polskich filmowców.

Jak zawsze nie zabraknie też zapowiedzi książek i seriali, które rekomendować będą Ewa Mierzejewska i Kinga Michalska.

***

Na audycję z cyklu Stacja Kultura we wtorek (14.11) przed godz. 11.00 zaprasza Damian Sikorski.

ac/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka płyta Sorry Boys

Czytaj także

Kazik: wzorem "Made in Poland" był "Made in Japan"

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2017 16:41
- Nie przepadam za Deep Purple, ale ich koncertówka "Made in Japan" to jest po prostu ołtarzyk - wyznaje Kazik Staszewski, który w Czwórce opowiada o najnowszym krążku koncertowym Kultu "Made in Poland".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Inna strona muzyki. Członkowie zespołu Sonbird opowiadają o kreatywności i pokorze

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 18:04
Młodzi muzycy z zespołu Sonbird mogą poszczycić się udziałem w jednym z najważniejszych festiwali dla zespołów początkujących "Supporty". Ich karienia rozwija się w błyskawicznym tempie. Jak udało im się osiągnąć tak duży sukces w tak krótkim czasie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ms. Obsession z nową płytą "Manekin". Koncert w studiu radiowej Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 09:41
27 października o godz 18.00 nastąpi wielki finał akcji "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Laureatką konkursu została Ms. Obsession, czyli Aleksandra Warchoł, która w ramach gali finałowej zagra koncert promujący jej najnowszą płytę.
rozwiń zwiń