X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paulina Wilk: w Big Book Cafe pokazujemy, że literatura jest nie tylko do czytania

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 15:20
- Działamy w kameralnym świecie, więc zanim rozpoczęliśmy współpracę z pisarzami, zanim przekonaliśmy do siebie fanów literatury, musieliśmy zdobyć ich zaufanie. Udało nam się to m.in. dzięki autorskiemu programowi - mówi Paulina Wilk z fundacji "Kultura nie boli".
Audio
  • Nowe cykle i plany na 2019 rok w Big Book Cafe w Warszawie (Stacja Kultura/Czwórka)
Paulina Wilk
Paulina Wilk Foto: Czwórka/Aurelia Chmiel

Czytaj także
Pixabay warszawa miasto 1200.jpg
Przewodnik po stolicy nie tylko dla warszawiaków

Warszawski Big Book Cafe istnieje od 18 miesięcy. W tym czasie odbyło się tam ponad 250 wydarzeń kulturalnych. - Pędzimy, każdego miesiąca intensywnie pracujemy nad repertuarem. Czasami myślę, że jesteśmy w stanie robić rzeczy niemożliwe - śmieje się pisarka. - Daliśmy warszawiakom, którzy interesują się literaturą, pewne miejsce i stworzylismy więź z naszą publicznością - dodaje.

Kameralność, bliskość aktora i widza, brak czwartej ściany to wyznaczniki cyklu "Mały teatr. Literatura na żywo" Paulia Wilk

W tym roku w Big Booku rozpocznie się nowy cykl "Mały teatr. Literatura na żywo", w ramach którego zaproszeni reżyserzy wraz z aktorami stworzą dla widzów wybrane sceny z powieści. - W ten sposób chcemy pokazać polską literaturę współczesną, która naszym zdaniem jest nie tylko do czytania, ale też do przeżywania - wyjaśnia Paulina Wilk i opowiada o gościach specjalnych, którzy wezmą udział w tym projekcie.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Paulina Wilk (dziennikarka, reportażystka, pisarka, współzałożycielka fundacji "Kultura nie boli")

Data emisji: 14.01.2019

Godzina emisji: 10.16

kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka spektakl

Czytaj także

"Wdech, wydech". W sali gimnastycznej o samotności nastolatków

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 15:30
- Wiedzieliśmy, że musimy zrobić spektakl, dla młodego widza, który może być zagrany wszędzie - opowiada aktorka i reżyserka Maria Seweryn. - Za pomocą ograniczonych środków wyrazu próbujemy opowiedzieć o poczuciu osamotnienia i o zwątpieniu we własną wartość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najwięcej czyta, najbardziej się wtrąca: kierownik literacki

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 16:40
- Kierownik literacki zajmuje się szeroko pojętym doradzaniem oraz kompleksowym reagowaniem na to, co dzieje się w codziennym życiu teatru - śmieje się Michał Wojnarowski.
rozwiń zwiń