Majówka z serialami. Co warto zobaczyć?

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2019 15:00
- To, że jest to serial dla nastolatków, dowiedziałam się, kiedy już obejrzałam cały sezon. Dla mnie to propozycja z bardzo wysokiej półki - mówi dziennikarka i miłosniczka seriali Anna Luboń.
Audio
  • Anna Luboń poleca seriale w sieci (Stacja Kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Rawpixel.com/Shutterstock.com

"Quickasand", czyli "Ruchome pisaki", to pierwszy szwedzki serial Netflixa ze scenariuszem twórczyni "Mostu nas Sundem". - Owszem, bohaterami tej opowieści są nastolatki, ale mają oni bardzo "dorosłe" problemy, z którymi nie radzą sobie nawet ich rodzice czy opiekunowie - opowiada gość Czwórki. 

7 maja odbędzie się premiera miniserialu HBO, który zabiera nas w sam środek piekła, które miało miejsce po wybuchu reaktora w elektrowni jądrowej w Czarnobylu. - W tym roku mijają 33 lata od tej tragedii i jestem zdziwiona, że dopiero teraz powstała taka produkcja - przyznaje Anna Luboń. - Mamy tutaj katastrofę, tajemnicę i horror pierwszej klasy - wymienia.

Szefowa kultury magazynu "Elle" opowiada także o "Barrym", w którym były żołnierz, a obecnie tani zabójca do wynajęcia, dołącza do grupy teatralnej.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Anna Hardej

Gość: Anna Luboń (szefowa kultury magazynu "Elle", dziennikarka, miłośniczka seriali)

Data emisji: 2.05.2019

Godzina emisji: 10.15

kul

Czytaj także

"Genialna przyjaciółka", "1983", "Skandal w angielskim stylu". Polecamy seriale

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 13:47
Na platformie HBO można już oglądać ekranizację bestsellera Eleny Ferrante pt. "Genialna przyjaciółka". To opowieść o trwającej od czasów dzieciństwa przyjaźni dwóch kobiet i bardzo mocny obraz Neapolu. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Serialowa wiosna. Jak zakończy się "Gra o Tron"?

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 17:40
- Producenci "Gry o Tron" wiedzą jak zmylić widza, więc wszystko to, czym dysponujemy przed premierą ostatniego sezonu, to tylko przypuszczenia i plotki - opowiada Kamil Śmiałkowski. 
rozwiń zwiń