Premiery filmowe: "Pavarotti", "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", "Operacja Bracia"

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2019 14:30
- Nie rozumiem ludzi, którzy nie czekają na kolejne części "Szybkich i wściekłych". Ta najnowsza jest spin-offem, bez Vina Diesla, za to z Jasonem Stathamem i Dwaynem Johnsonem w rolach głównych - opowiada Łukasz Muszyński.
Audio
  • Łukasz Muszyński poleca filmowe premiery (Stacja Kultura/Czwórka)
Jason Statham na festiwalu filmowym w Toronto - wrzesień 2011
Jason Statham na festiwalu filmowym w Toronto - wrzesień 2011Foto: Dan Kosmayer / Shutterstock.com

Tym razem stróż prawa Luke Hobbs i wyrzutek Deckard Shaw łączą swoje siły przeciwko cybernetycznie zmodyfikowanemu przestępcy zagrażającemu całej ludzkości. Czy uda im się uratować świat?

Zobacz zwiastun

Na ekrany kin wchodzi także nowy film nagrodzonego Oscarem Rona Howarda. Tym razem jest to dokument o życiu najsłynniejszego tenora na świecie. - "Pavarottiego" oglądałem jak nostalgiczną pocztówkę z lat 90., kiedy to śpiewak operowy był w stanie zawładnąć masową wyobraźnią - mówi gość Czwórki. - Film Howarda mówi dużo o jego życiu prywatnym, ale mam wrażenie, że ten portret powstawała trochę "na kolanie" dodaje.

Zobacz zwiastun

Łukasz Muszyński ocenia także nowy film wyprodukowany przez jedną z najpopularniejszych platform serialowych. "Operacja Bracia" opowiada o międzynarodowej grupie agentów specjalnych, które wykorzystuje opuszczony pustynny resort w Sudanie jako przykrywkę do przemycenia tysięcy uchodźców do Izraela.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Łukasz Muszyński (krytyk filmowy z Filmweb.pl)

Data emisji: 2.08.2019

Godzina emisji: 10.16

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Król Lew" - powrót legendy w wielkim stylu?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 13:00
Recenzenci filmowi i krytycy są podzieleni. Jedni są zachwyceni nową odsłoną animacji "Król Lew", inni wolą pozostać przy wersji z 1994 roku. Po której stronie stoi Łukasz Muszyński?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe: "W deszczowy dzień w Nowym Jorku", "Truposze nie umierają", "Pełzająca śmierć"

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 13:10
W weekend na ekrany kin wchodzą nowe filmy Woody Allena i Jima Jarmuscha. - Allen zawsze dobrze sprzedawał się w Polsce w wakacje, a Jarmusch potrafi puścić oko do widza - ocenia krytyk Łukasz Muszyński.
rozwiń zwiń