X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

30 teatralnych premier dla TVP

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 12:49
W tym roku Teatr Telewizji przygotuje premiery dla telewizyjnej Jedynki, TVP Kultura i TVP ABC. Ten rok zapowiada się międzynarodowo. 
Audio
  • Co przygotowuje dla nas Teatr Telewizji Polskiej? (Stacja Kultura/Czwórka)
zdj. il.
zdj. il.Foto: shutterstock/Fer Gregor

- W ubiegłym roku był Rok Polski, w związku ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości - mówiła Ewa Millies-Lacroix, dyrektor agencji Teatru Telewizji Polskiej podczas konferencji prasowej. - W tym roku na pewno ta nasza teatralna podróż będzie bardziej zróżnicowana jeśli chodzi o repertuar, tematy i gatunki. Rok 2019 jest Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i tak się złożyło, że Teatr TVP będzie mógł uczcić tę rocznicę prapremierą ekranizacji "Innego świata". Nie zabraknie też interpretacji klasyki polskiej i światowej: Szekspir, Witkacy, Fredro - dodała.   

Ewa Millies-Lacroix złożyła też gratulacje dla nominowanych do Nagrody Mediów Publicznych w kategorii Obraz, w tym dla Wawrzyńca Kostrzewskiego, który z teatrem TVP związany jest już od 12 lat. 

Czytaj także:
galeria 1200x660.jpg
Dla kogo Nagroda Mediów Publicznych w kategorii Obraz?

Otwarcie teatralnego sezony telewizyjnego już 30 września. Na telewizyjnym ekranie zobaczymy "Imperium" Wojciecha Tomczyka w reżyserii Roberta Talarczyka. O czym opowiada ten spektakl? Na jakich autorów możemy czekać? O tym w nagraniu ze "Stacji Kultura".

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Data emisji: 10.09.2019

Godzina emisji: 10.33

pj/ac


Nagrody Mediów Publicznych 2019 Nagrody Mediów Publicznych 2019
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal Polskich Teatrów Telewizji w Nowym Jorku. "Te spektakle przyciągały ludzi"

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 13:00
Od 14 października do 15 listopada w Nowym Jorku odbył się Festiwal Polskich Teatrów Telewizji. O wydarzeniu opowiedziała goszcząca na festiwalu aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna Paulina Holtz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wdech, wydech". W sali gimnastycznej o samotności nastolatków

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 15:30
- Wiedzieliśmy, że musimy zrobić spektakl, dla młodego widza, który może być zagrany wszędzie - opowiada aktorka i reżyserka Maria Seweryn. - Za pomocą ograniczonych środków wyrazu próbujemy opowiedzieć o poczuciu osamotnienia i o zwątpieniu we własną wartość.
rozwiń zwiń