Galerie na świecie i planszówki - co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2021 09:00
W programie m.in. zaprosimy na przegląd wystaw w galeriach światowych i sprawdzimy, jakie planszówki zabrać ze sobą na wakacyjny piknik. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock

planszówka 1200.jpg
Jakie gry planszowe zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd?

Program rozpoczniemy od przeglądu wystaw w galeriach światowych. Adrianna Janiszewska przygotuje autorską selekcję ekspozycji, które możemy zobaczyć wirtualnie oraz na żywo w galeriach, muzeach i centrach kultury na całym świecie.

Czytaj także: 

Po godz. 10.30 cykl "Gramy na zielonym". Sprawdzimy, jakie gry zabrać ze sobą na wakacje lub piknik i polecimy tytuł "Odjechane Jednorożce - stwórz armię jednorożców". 

Czytaj także:

W drugiej godzinie audycji zaprosimy na cykl Lato w FINA, a gościem Czwórki będzie kurator projektu. Powiemy także o podcaście Kariny Terzoni, która zabierze słuchaczy w podróż do Kostaryki. Kraina, która jest istnym cudem natury położonym w Ameryce Centralnej prosto nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. To raj dla miłośników dżungli, rezerwatów przyrody, raf koralowych, wiszących mostów i plantacji kawy. Wizytówką Kostaryki są przepyszne owoce, przyjaźni ludzie i lato trwające cały rok. Mariusz Budrowski, promotor zdrowego stylu życia właśnie się tam przeprowadził i opowie, czym go ujęło to miejsce. 

***

Na audycję "Stacja Kultura".  zapraszamy w środę (11.08) po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo.

kd

Czytaj także

Kwiat Jabłoni, galerie na świecie i NASA - co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2020 20:36
Zaprosimy na spotkanie z muzykami Kwiatu Jabłoni, którzy powracają z nowym numerem "Mogło być nic". Będą także m.in. kosmiczne spacery.
rozwiń zwiń