Jest tytuł i data premiery najnowszej płyty Glacy

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 15:09
Debiutancka płyta My Riot, nowego zespołu Glacy ze Sweet Noise, która miała ukazać się 10 maja, zostanie wydana dopiero 13 września tego roku. Powody takiego opóźnienia Glaca zdradzał w audycji "Stacja Kultura" w Czwórce.
Audio

Album będzie nosił znaczący tytuł… „sweet_noise”.

- To ukłon w kierunku fanów i przyjaciół, których poznałem dzięki Sweet Noise. To ludzie którzy mnie inspirowali - wyjaśniał Glaca. 

My Riot zaprosił wybranych fanów do zabawy: najpierw odbyło się premierowe odsłuchanie materiału, a potem fani - długo przed premierą krążka i długo przed ocenami profesjonalnych krytyków napisali recenzję płyty. Te recenzje zostaną opublikowane na portalach społecznościowych My Riot i na stronie oficjalnej zespołu.

Logo
Logo płyty "My riot"

Hacker, odpowiedzialny również za produkcję płyty opowiadał w studiu Czwórki o pierwszym spotkaniu z Glacą i jego muzyką: - Pomyślałem wtedy: to pierwsza polska kapela, która brzmi jak nie polska kapela. Wow, ten facet musi mieć łeb na karku, że robi takie rzeczy.

"sweet_noise"  zawiera 16 utworów zaśpiewanych w większości w języku polskim. Gościnnie pojawią się na niej Peja, Zbyszek Krzywański, Orion i Maja Konarska.

Zespół My Riot już teraz promuje płytę "sweet_noise" za pomocą animacji, która jest ilustrowana muzyką kolejnego singla My Riot do utworu "Łzy i potęga" z gościnnym udziałem Oriona z Behemoth.

 

Czy My Riot wystąpi na Przystanku Woodstock? - Chcesz wiedzieć? - kliknij w dźwięk po prawej stronie.

mg

Zobacz więcej na temat: MUZYKA peja Łzy
Czytaj także

Kurczat w "Ministerstwie Dźwięku" - zobacz filmy

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2011 11:00
9 kwietnia gośćmi Pauliny Przybysz i Tomka Koncy była grupa Kurczat - zobacz filmy z koncertu!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Flint w audycji "Cztery: Gramy!"

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2011 17:04
5 maja gościem Rudejnacji i Dużego Pe był Flint. Zobacz filmy z występu artysty!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wielki powrót Bass Theory

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2011 11:31
Stwierdziliśmy, że to jest dobry moment, żeby znowu zrobić coś razem – mówili o powrocie Bass Theory Paweł Strzelecki i Maciej Pietras z Mental Group.
rozwiń zwiń