Na Audioriver nie śpimy

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 19:00
To już ostatnia prosta przygotowań do Audioriver 2012. Do festiwalu zostało 10 dni. Sprawdź kto z artystów kreuje się na największą gwiazdę, a kto faktycznie nią jest!
Audio

Zadziwiającym jest, że za organizacją wielu wspaniałych festiwali stoi niewiele osób. Tak jest też z Audioriver, który organizują 3 osoby, a reszta im pomaga. Im bliżej festiwalu, tym zaangażowanych jest więcej. Pomoc się przydaje, zwłaszcza gdy artyści zaczynają gwiazdorzyć.
- W tym roku najbardziej gwiazdorzy i marudzi Marco Carola. On pracuje na Ibizie i nie chce mu się ruszać z wyspy jakąś biznes klasą, musi mieć prywatny samolot - mówi Łukasz Napora, rzecznik prasowy festiwalu.
Na festiwalu nie zabraknie wspaniałych gwiazd.

- Każdy ma swoją gwiazdę. Audioriver to jest taki miszmasz różnych gatunków. Nie mamy jednej wielkiej gwiazdy - tłumaczy Napora. - Każda scena jest imprezą samą w sobie, żyje własnym życiem i każdy znajdzie gwiazdę dla siebie - dodaje. 
Jedna z części festiwalu nosi nazwę Brzmienia 4 na 4, to muzyka taneczna, która wchodzi w głowę, wyzwala plemienne instynkty, ma hipnotyzować. Nie zabraknie też zespołów, które zagrają na głównej festiwalowej scenie. To brzmienia, które w rzadziej możemy usłyszeć w klubach.

Audioriver to nie tylko muzyka. Łukasz Napora przypomina, że na tym festiwalu nie śpimy. W wolnym czasie można się udać do festiwalowego kina - jakie jeszcze atrakcje przygotowali organizatorzy dowiesz się słuchając audycji "Stacja Kultura".

Audioriver odbędzie się w dniach 27-29 lipca w Płocku.
(pj)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA patronat audioriver
Czytaj także

Maceo Plex i Marco Carola na Audioriver 2012

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 13:17
Festiwal Audioriver właśnie ogłosił kolejne gwiazdy!!!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kino Festiwalowe Audioriver i polska premiera "Re:Generation”

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 09:30
W tym roku podczas festiwalu Audioriver znów będzie można zobaczyć kilka filmów, które nie były wcześniej dostępne w szerokiej dystrybucji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Przedsmak Audioriver w "DJ Paśmie". Posłuchaj Live Actu!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 06:00
W Czwórkowym "DJ Paśmie" wyemitowaliśmy ekskluzywny live act Etheric Double, czyli jednej z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Audioriver.
rozwiń zwiń