Przedsmak Audioriver w "DJ Paśmie". Posłuchaj Live Actu!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 06:00
W Czwórkowym "DJ Paśmie" wyemitowaliśmy ekskluzywny live act Etheric Double, czyli jednej z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Audioriver.
Audio

Amerykanin Chris Richards aka Etheric Double to chyba najbardziej enigmatyczna postać z zagranicznej obsady płockiego festiwalu. Nie ma się co oszukiwać – to przecież artysta, który nawet w swojej ojczyźnie jest dopiero w trakcie przebijania się do szerszej świadomości. Jak więc trafił do line upu nafaszerowanego takimi gwiazdami, jak Röyksopp, Skream czy Nicolas Jaar?

- To efekt świetnego przyjęcia występu Pretty Lights w ubiegłym roku. Okazało się, że elektroniczny hip hop świetnie sprawdza się na naszej plaży – mówi rzecznik Audioriver i jednocześnie gospodarz czwartkowego "DJ Pasma", Łukasz Napora. -  Etheric Double tworzy podobne brzmienia, choć – oczywiście – nie jest tak znany, jak Pretty Lights. Tym bardziej warto go więc sprowadzić, bo wiele osób nie mających pojęcia o jego istnieniu, może się w nim zakochać od pierwszego dźwięku.

Słuchacze Czwórki nie musieli jednak czekać do końca lipca, żeby posłuchać Etheric Double w akcji, bo ten – specjalnie dla czwartkowego "DJ Pasma" – nagrał godzinny live act. Posłuchaj nagrania audycji i sprawdźcie, co czeka Was w Płocku!

Zobacz więcej na temat: dj pasmo patronat
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Audioriver 2012

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 12:00
Zapraszamy na tegoroczny festiwal Audioriver 2012! Impreza znów pod patronatem Czwórki!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy wystawców trzeciej edycji Targów Muzycznych Audioriver

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 13:35
Na miesiąc przed Audioriver, ogłoszono wystawców Targów Muzycznych, które odbywają się w trakcie festiwalu.
rozwiń zwiń