Poznaj sekrety duńskiej mody

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2014 18:00
Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego w Warszawie będzie od 4 do 6 kwietnia gospodarzem dużej i bardzo modnej imprezy. Tym razem na Warsaw Fashion Weekend czeka nas edycja duńska.
Audio
  • Szósta edycja Warsaw Fashion Weekend będzie okazją do zapoznania się z tym, co ciekawe w modzie duńskiej (Czwórka/Stacja Kultura)
Ubrania to rzecz nietania, chyba że kupuje się je w lumpeksach
Ubrania to rzecz nietania, chyba że kupuje się je w "lumpeksach"Foto: Glow Images/East News

W studiu "Stacji Kultura" gościły Agnieszka Gosztyła - organizatorka imprezy oraz Agnieszka Wróbel z Ambasady Danii. Panie przybliżyły ideę imprezy oraz uchyliły rąbka tajemnicy, zdradzając, czego możemy się spodziewać.
- To już szósta edycja Warsaw Fashion Weekend, poprzednie udały się naprawdę doskonale. Były sytuacje, że ludzie się wręcz nie mieścili w hali.Tym razem mamy części zakupowe i pokazowe. Na wybiegach można poznać kolekcje różnych marek, nie tylko polskich. Oprócz tego jest okazja na świetne zakupy w bardzo korzystnych cenach - zachęca Gosztyła.
Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Patronatem objęła ją Ambasada Danii. Czego możemy się spodziewać? - Przede wszystkim jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Będzie to okazja, żeby się zapoznać z tym, jak wygląda moda w Danii. Szczególnie, że jest ona bardzo różnorodna, ciekawa i dla wielu osób może być zaskakująca, jak również inspirująca - mówi Agnieszka Wróbel.
Pokazom będą towarzyszyły koncerty, więc na pewno nikt w Centrum Expo nie powinien się nudzić. Start imprezy już w piątek 4 kwietnia.
(ac/kd)

Czytaj także

Moda przynosi radochę niezależnie od wieku

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 13:45
- Projekt M(ł)oda Dusza ma pokazć trochę inny wymiar mody, która do tej pory kojarzyła się z czerwonym dywanem, fleshami, paparazzi, celebrytami, którzy nosza najbardziej znane kolekcje - mówią dziewczyny z Pakamera.pl. - Wspólny mianownik naszego spojrzenia na modę to szczęście.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dress code - naginaj reguły!

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 13:30
Dress code nie musi zabijać modowej fantazji. Należy go przestrzegać, ale nie można dać się zwariować.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grube księżniczki - czy jesteśmy na to gotowi?

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014 13:00
Bohaterki bajek Disneya powinny być grubsze - apeluje 17-letnia Jewel Moore. Tymczasem naukowcy alarmują, że prawie 20% dzieci na świecie ma nadwagę. Jak zachować zdrowy rozsądek w świecie dietetycznych paradoksów?
rozwiń zwiń