Krążek pełen niebanalnych dźwięków

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2011 16:00
Już 3 marca do polskich sklepów trafi debiutancka płyta formacji Me Myself and I zatytułowana "Takadum".
Audio

Bardzo cieszymy się z okazji premiery naszej płyty. Długo czekaliśmy na ten moment – podkreślają Magda Pasierska (głos) i Michał Majeran (głos, realizacja dźwięku), członkowie formacji Me Myself and I. Debiutancki krążek finalistów 3. edycji programu "Mam talent" ukaże się na rynku 3 marca.

– Strasznie jesteśmy dumni z tego albumu. Myślę, że w sensie muzycznym wygląda on tak, jak miał wyglądać – cieszy się Magda Pasierska. Jej zdaniem, zawierający dziesięć utworów krążek "Takadum" pełen jest niebanalnych i oryginalnych dźwięków, których odpowiednik trudno jest znaleźć na polskim rynku muzycznym.

Obecnie muzycy intensywnie przygotowują się do promocyjnej trasy koncertowej, która, jak podkreślają, ma mieć niepowtarzalny charakter. – Zamierzamy zrobić coś wyjątkowego. Stworzymy bardzo specyficzny zestaw utworów, które zaśpiewamy jednym ciągiem – zapowiada Michał Majeran. Magda Pasierska dodaje, że na koncertach nie zabraknie beatboxerów, którzy licznie stawili się na sesji nagraniowej albumu. – Jak będzie trzeba, to zorganizujemy autobus – żartuje.

Więcej w rozmowie Kuby Kukli z członkami Me Myself and I. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

ap


Zobacz więcej na temat: MUZYKA Pop kuba kukla
Czytaj także

Wystarczy głos

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2010 17:40
Łukasz Rostkowski nagrał kolejną płytę o Polsce, tym razem bez użycia instrumentów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Beatbox to nie cyrk

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 17:37
Beatbox to nie tylko surowy ludzki głos naśladujący prawdziwe instrumenty. To muzyka z prawdziwego zdarzenia – przekonują członkowie Me Myself and I.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hip-hopowi beatboxerzy zdobywają świat

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2011 01:00
Dzięki występom Me, Myself And I w programie "Mam Talent" wielu Polaków po raz pierwszy usłyszało beatbox, czyli perkusyjny "odgłos paszczą". Przed koncertem tria w czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku" (sobota, godz. 18:00) przypominamy historię niezwykłej techniki.
rozwiń zwiń