Pobiegaj w tłusty czwartek

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2014 10:49
W czwartek w "Poranku OnLine" spotkanie z Beatą Sadowską, która napisała książkę o bieganiu. Ale nie dajcie się zwieść! To nie kolejna publikacja niskich walorów, wpisująca się w ogólnonarodową modę!
Pobiegaj w tłusty czwartek
Foto: Glow Images/East News

Beata Sadowska, znana dziennikarka, kiedyś nie znosiła biegać. Dziś jest osobą, która biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce; na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży. Relacja Beaty przeplata się z wypowiedziami Kuby Wiśniewskiego, cenionego trenera biegowego. Nie jest to jednak typowy poradnik - to recepta na lenistwo! - tak przekonują wydawcy, a my przekonamy się o tym w rozmowie z autorką.

Do tego w naszym temacie dnia - coś na drugą nóżkę czyli tłusty czwartek. Sprawdzimy przepisy na najlepsze pączki oraz ile sztuk można zjeść, by nie było to obżarstwo. :)

Przejrzymy też najnowszy komiks światowej gwiazdy komiksu niezależnego - Guy Delisle stworzył "Kroniki jerozolimskie" - polska premiera na początku przyszłego tygodnia, a my już teraz będziemy mieć dla Was przedpremierowy konkurs.
Opowiemy też o nowej - starej religii czyli wyznawcach greckich bogów - The Return of Hellens, którzy są również w Polsce. I posłuchamy dobrej muzyki.

Na "Poranek OnLine" zapraszamy w czwartek, 27 lutego, od 6.00 do 9.00.

Justyna Dżbik

Zobacz więcej na temat: bieganie Czwórka maratony
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Gondek: przebiegniemy cztery pustynie, żeby zrealizować swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 11:25
Cztery maratony na czterech kontynentach, a ich tylko dwóch. Andrzej Gondek i Marek Wikiera mają ambitne postanowienie na nowy rok. Chcą dotrzeć do mety czterech najtrudniejszych pustynnych biegów świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieganie łącz z dbaniem o siebie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 16:41
Bieganie, z miesiąca na miesiąc, robi się coraz bardziej modne. Decydując się na tę dyscyplinę sportu warto zadbać o swoje ciało.
rozwiń zwiń