Firmowe koszmary, czyli co nas denerwuje u kolegów z pracy

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2014 12:20
Dniówka plus nadgodziny - to wszystko sprawa, że czasami z kolegami z biura spędzamy więcej czasu z niż z rodzina. Nic więc dziwnego, że niektóre zachowania naszych współpracowników mogą nas mocno irytować.
Firmowe koszmary, czyli co nas denerwuje u kolegów z pracy
Foto: East News/Glow Images

Złodzieje jedzenia, bałaganiarze, flejtuchy i biurowi dowcipnisie - to tylko szczyt lodowej góry. Jedne nawyki drażnią mniej, inne naprawdę wkurzają - jak sobie poradzić a tymi emocjami?

Czytaj także: Jessica Mercedes nie chciała nudnej pracy >>>

Słuchajcie "Poranka OnLine" - w czwartek, 21 sierpnia od godz. 6.00. Może Michał Migała i Mariusz Infulecki będą mieć dla Ciebie pożyteczne wskazówki...?

Zapraszamy!

(kul)

Zobacz więcej na temat: Czwórka praca psychologia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wypalenie zawodowe: młodzi, zdolni, sfrustrowani

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2014 11:30
Wypalenie zawodowe, bądź "przerdzewienie", dotyka wielu młodych ludzi, którzy rozpoczynając pierwszą pracę, inaczej wyobrażali sobie start w zawodowej karierze. Są ambitni, a nie widzą szans na awans. - Trzeba płonąć, żyć z pasją, żeby się wypalić - mówi Ewa Gontarczyk, coach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: nie zwlekajmy z pierwszą pracą

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2014 11:56
Według sondażu TNS Polacy dość późno idą do swojej pierwszej pracy. Średnia wieku to 22 lata, podczas gdy w Unii Europejskiej jest to niewiele ponad 20. - Im szybciej spróbujemy sił na polu zawodowym, tym większa szansa, że kariera ułoży się po naszej myśli - przekonywał w Czwórce Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pokolenie niby stracone, ale za to z jakimi wymaganiami!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 12:00
Nie ma dla nas przyszłości - twierdzą młodzi Polacy, którzy tak źle nie myśleli o sobie od lat. Z badań wynika, że co czwarty maturzysta uważa, że należy do straconego pokolenia. Czy ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości?
rozwiń zwiń