Wejście w dorosłość

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2014 08:15
Czym jest tak naprawdę wejście w dorosłość i w którym momencie życia człowiek pokonuje ten krok?
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: East News/Glow Images

W "Poranku OnLine" porozmawiamy o tym, co sprawiło, że poczułeś się dorosłym człowiekiem. Jakie były tego symptomy? Czy da się w ogóle oddzielić wyrazistą linią wiek dziecięcy i dorosły? Poszukamy odpowiedzi na te pytania.
W audycji czeka też was radioturniej z ciekawymi nagrodami. Odsłonimy też kolejny element naszej jesiennej ramówki.
To wszystko w piątek 19 września od 6.00 w "Poranku OnLine". Na najlepszą radiową pobudkę zapraszają jak zawsze Michał Migała i Mariusz Infulecki.
ac

Czytaj także

Jak Skiba walczył z matematyką?

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2014 11:50
Co zmalowali, gdy byli mali? Sprawdziliśmy, jak polskie gwiazdy wspominają szkolne lata - m.in. Renata Dancewicz i Krzysztof Skiba Skibiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Dziarmagowska marzy o duecie z Rihanną

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 10:00
Popularność przyniósł jej udział w znanych programach telewizyjnych typu talent show. Choć jest dopiero licealistką i niedawno ukazał się jej pierwszy teledysk, to już ma rzeszę wiernych fanów. Gościem "Poranka OnLine" była młoda wokalistka - Agata Dziarmagowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gimbus" to nie tylko uczeń gimnazjum, ale też stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 13:00
"Gimbus” - kiedyś nazywało się tak autobus wiozący dzieci do szkoły. Jednak ta definicja odeszła już do lamusa. Dziś tym mianem określa się ucznia "gimbazy”, czyli potocznej nazwy gimnazjum. Według niektórych, "gimbus" to po prostu stan umysłu człowieka. Dlatego można tak nazwać każdą osobę niezależnie od jej wieku, o ile jej mentalność jest na poziomie gimnazjalisty.
rozwiń zwiń