Najlepszy Przekaz W Mieście w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2014 15:00
Najlepszy Przekaz W Mieście to polski zespół hip-hopowy. Członkowie grupy w swoich utworach starają się łączyć różne gatunki muzyczne. W ich piosenkach można odnaleźć społeczne przekazy, i to nie bez kozery, ponieważ chcą oni w przyszłości założyć własną fundację pomagającą tym najmłodszym.
Audio
  • Rozmowa z zespołem Najlepszy Przekaz W Mieście (Czwórka/Poranek OnLine)
Najlepszy Przekaz W Mieście
Najlepszy Przekaz W MieścieFoto: PAP/Archiwum/Marcin Bielecki

W utworach Najlepszego Przekazu W Mieście można usłyszeć różne gatunki muzyczne. Według DJ-a składu, Andrzeja "DJ Variat" Woźniaka, jest to właśnie coś, co starają się robić, tworząc swoje piosenki. - My chcemy ten hip-hop połączyć z prawie każdym stylem muzycznym. Dlatego wydaje mi się, że utwór "Zawsze do celu” pokazuje nas od innej, dojrzalszej strony - wyjaśnia Adam "Rudnik" Rudnicki, współzałożyciel zespołu.

Czytaj także: Ten Typ Mes: zmęczył mnie patos w muzyce <<<

Według prowadzącego "Poranka OnLine” Michała Migały, piosenki Najlepszego Przekazu W Mieście mają społeczny przekaz. Okazuje się, że wcale się nie myli. - Chcemy założyć fundację, dzięki której moglibyśmy pomagać młodym osobom - wyjaśnia Rudnicki. - Często gramy koncerty charytatywne i staramy się dotrzeć do tych najmłodszych. Uważamy, że słowami możemy zmienić życie ludzi, często właśnie tych najmłodszych.

Aby dowiedzieć się, skąd DJ Variat zyskał swój przydomek oraz czy członkowie zespołu mają dziewczyny, zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z audycji " Poranek OnLine ".

bc/kd

Czytaj także

Lata 90. to była era muzyki pop!

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 10:00
W latach 90. na świecie nastąpił gwałtowny rozwój muzyki pop. Producenci szukali młodych i zdolnych muzyków na castingach. Następnie tworzyli boysbandy i girlsbandy, które zdobywały szczyty popularności nie tylko w swoich krajach, ale również na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Klimczyk: byłam muzycznym buntownikiem

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 11:30
Kasia Klimczyk, znana także jako "Lass", zyskała popularność dzięki pojawieniu się w jednym z telewizyjnych talent show. Wokalistka sama produkuje swoje utwory, pisze do nich teksty i komponuje je w sposób nieszablonowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Dziarmagowska marzy o duecie z Rihanną

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 10:00
Popularność przyniósł jej udział w znanych programach telewizyjnych typu talent show. Choć jest dopiero licealistką i niedawno ukazał się jej pierwszy teledysk, to już ma rzeszę wiernych fanów. Gościem "Poranka OnLine" była młoda wokalistka - Agata Dziarmagowska.
rozwiń zwiń