Jak przeżyć koniec świata?

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2014 11:22
Nie wiemy, czy i kiedy nastąpi, ale spróbujemy się na niego przygotować.
Jak przeżyć koniec świata?
Foto: sxc.hu

Koniec świata dla każdego oznacza co innego. Zerwanie z dziewczyną, porażka ukochanej drużyny, oblany egzamin na studiach, strata pracy może być traktowane w ten sposób. Z drugiej strony mamy apokaliptyczne wizje światowej zagłady, po której nie będzie już niczego.
Czy i jak możemy się przygotować na koniec świata, sprawdzimy w "Poranku OnLine". Niezawodni Michał Migała i Mariusz Infulecki zapraszają w czwartek 25 września od 6.00.
ac

Czytaj także

"Gimbus" to nie tylko uczeń gimnazjum, ale też stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 13:00
"Gimbus” - kiedyś nazywało się tak autobus wiozący dzieci do szkoły. Jednak ta definicja odeszła już do lamusa. Dziś tym mianem określa się ucznia "gimbazy”, czyli potocznej nazwy gimnazjum. Według niektórych, "gimbus" to po prostu stan umysłu człowieka. Dlatego można tak nazwać każdą osobę niezależnie od jej wieku, o ile jej mentalność jest na poziomie gimnazjalisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tryb głośnomówiący" - psychologiczna audycja w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 14:10
Od 29 września Radiowa Czwórka wystartuje w odświeżonej formie. W nowej ramówce pojawi się psychologiczna audycja "Tryb głośnomówiący", którą poprowadzi Tomasz Kosiorek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Keanu Reeves, Yao Ming i Typowy Seba - jako memy opanowali sieć

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 14:00
Internetowe memy to obrazki najczęściej przedstawiające osoby razem z krótkimi opisami sytuacji często komicznymi i sarkastycznymi, które rozprzestrzeniają się w sieci. W "Poranku OnLine" specjalnie dla was omówiliśmy kilka z nich.
rozwiń zwiń