"Tryb głośnomówiący" - psychologiczna audycja w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 14:10
Od 29 września Radiowa Czwórka wystartuje w odświeżonej formie. W nowej ramówce pojawi się psychologiczna audycja "Tryb głośnomówiący", którą poprowadzi Tomasz Kosiorek.
Audio
  • Tomasz Kosiorek opowiada o nowej audycji "Tryb głośnomówiący" (Czwórka/Poranek OnLine)
Studio Czwórki
Studio CzwórkiFoto: Czwórka

- 29 września zaczniemy spotykać się w poniedziałki i wtorki od 20:00 do 21:30. Będzie to psychologiczna audycja o życiu i codziennych sprawach - tłumaczy Tomasz Kosiorek i dodaje, że w "Trybie głośnomówiącym" nie będzie diagnozować słuchaczy przez eter. - Wspólnie z nimi i zaproszonymi do studia ekspertami będziemy się zastanawiać, jak na różne sytuacje spojrzeć inaczej.

Czytaj także: "Nawiedzeni". Informacje o świecie w Czwórce <<<

Prowadzący nowego pasma "Tryb głośnomówiący" wyjaśnia, że ludzie coraz częściej sami szukają informacji na temat ich dolegliwości w internecie i "wkręcają” się w rozmaite choroby. - Zachęcam do uważnego słuchania nas, ponieważ możemy podczas audycji powiedzieć rzeczy, które pozwolą uniknąć tej pułapki - mówi Kosiorek.

Zobacz też: Czwórka pełna muzyki <<<

Aby dowiedzieć się więcej o nowej audycji "Tryb głośnomówiący", wysłuchaj całej rozmowy z Tomaszem Kosiorkiem z "Poranku OnLine".

bc/kd

Czytaj także

Wardęga - internetowy prankster, którego oglądają miliony

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2014 12:00
Płatanie figli innym zapewne miało swój początek wraz z pojawieniem się ludzi na świecie. W dobie telewizji i internetu pranksterzy nagrywają swoje dowcipy i chwalą się nimi przed publicznością liczoną... w milionach!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Gimbus" to nie tylko uczeń gimnazjum, ale też stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 13:00
"Gimbus” - kiedyś nazywało się tak autobus wiozący dzieci do szkoły. Jednak ta definicja odeszła już do lamusa. Dziś tym mianem określa się ucznia "gimbazy”, czyli potocznej nazwy gimnazjum. Według niektórych, "gimbus" to po prostu stan umysłu człowieka. Dlatego można tak nazwać każdą osobę niezależnie od jej wieku, o ile jej mentalność jest na poziomie gimnazjalisty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Najlepszy Przekaz W Mieście w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2014 15:00
Najlepszy Przekaz W Mieście to polski zespół hip-hopowy. Członkowie grupy w swoich utworach starają się łączyć różne gatunki muzyczne. W ich piosenkach można odnaleźć społeczne przekazy, i to nie bez kozery, ponieważ chcą oni w przyszłości założyć własną fundację pomagającą tym najmłodszym.
rozwiń zwiń