Audioriver 2011 – kulisy i wrażenia (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2011 10:13
Kolejna edycja festiwalu muzyki elektronicznej i niezależnej odbywającego się w Płocku, to już historia. Relację z imprezy, której patronowała Czwórka, przygotowała Ewelina Grygiel.
Audio
  • Ewelina Grygiel o Festiwalu Audioriver - relacja
  • Ewelina Grygiel w Pod lupą - relacja tuż po powrocie


W tym roku odbyła się 6. edycja Festiwalu Audioriver. Od piątkowego wieczoru do niedzielnego poranka na nadwiślańskiej plaży bawiły się tysiące fanów szeroko pojętej muzyki elektronicznej i niezależnej.

Na 3 scenach zagrali artyści wielkiego formatu, najlepsi dje i zespoły ze swoimi livea actami. Gwiazdami imprezy byli m.in. Trentemøller, Sven Vath, Pan-Pot, Gaiser, Reeboot, Pretty Lights czy The Qemists.

Dodatkową atrakcją Audioriver był Rynek Niezależny, czyli targi polskich firm związanych z muzyką niezależną oraz warsztaty z gwiazdami festiwalu. Dzięki inicjatywie odbywającej się w ramach imprezy, Rynek Starego Miasta w Płocku zmienił się na kilkanaście dni w unikatowe forum tętniące muzyką i źródłem wymiany informacji.

Jak festiwal podobał się jego uczestnikom? Jak organizację imprezy ocenia jej rzecznik? Czyje występy szczególne przypadły do gustu fanom muzyki niezależnej? Aby dowiedzieć się tego wszystkiego i jeszcze więcej zobacz relację z imprezy.

Czwórkowa ekipa zarejestrowała bardzo obszerny materiał z samych koncertów oraz przeprowadziła szereg wywiadów z gwiazdami. Wszystko to na antenie Czwórki. Słuchajcie i oglądajcie nas.

ap

Zobacz więcej na temat: Płock ewelina grygiel firma

Czytaj także

Audioriver 2011 - Posłuchaj rozmowy z rzecznikiem prasowym imprezy

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2011 07:00
Już 29 lipca rozpocznie się kolejna edycja festiwalu muzyki niezależnej – Audioriver. Czwórka poleca to wydarzenie!!!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podsumuj Audioriver 2011

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 11:10
W ubiegłą niedzielę zakończyła się kolejna rekordowa edycja festiwalu Audioriver. Tym razem na płockiej plaży bawiło się aż ok. 17 tys. osób każdego dnia! Zamiast jednak chwalić się kolejnym sukcesem, organizatorzy pytają uczestników o ich wrażenia. Zapraszamy do specjalnie przygotowanej ankiety.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audioriver 2011: festiwal pełen wielkich nieobecnych

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2011 13:00
- Przez te 5 lat zgromadziła się spora liczba artystów, którzy do tej pory nie mogli wystąpić na naszej imprezie, teraz nadrabiamy te zaległości – mówili w audycji "Na cztery ręce" organizatorzy płockiego święta muzyki elektronicznej.
rozwiń zwiń