X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podsumuj Audioriver 2011

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 11:10
W ubiegłą niedzielę zakończyła się kolejna rekordowa edycja festiwalu Audioriver. Tym razem na płockiej plaży bawiło się aż ok. 17 tys. osób każdego dnia! Zamiast jednak chwalić się kolejnym sukcesem, organizatorzy pytają uczestników o ich wrażenia. Zapraszamy do specjalnie przygotowanej ankiety.
Audio

- Audioriver rozrósł się już do takich rozmiarów i jest przy nim tyle pracy, że nie jesteśmy w stanie oceniać go obiektywnie – komentuje rzecznik festiwalu, Łukasz Napora. - Nigdy nie zapomnę niezmierzonego tłumu tańczącego w deszczu podczas Paula Kalkbrennera czy całej publiczności Circus Tent siadającej na piasku na prośbę Modeselektor. Roztańczony rynek Starego Miasta, wypełnione ludźmi warsztaty Red Bull Music Academy i sala kina festiwalowego to także wspaniałe elementy szóstej edycji. Nie chcemy jednak by liczba osób i skala eventu przysłoniła nam to, co zawsze było dla nas najważniejsze: muzykę, atmosferę, bezpieczeństwo. Dlatego pytamy naszych uczestników, jak oni oceniają Audioriver 2011. Mamy całą masę świetnych sygnałów, ale jesteśmy też otwarci na krytykę i bardzo zależy nam, żeby nie zginęła ona gdzieś w tłumie komentarzy.

Ankietę znajdziecie pod tym adresem: http://moje-ankiety.pl/respond-13459.html

Chęć pomocy w rozwijaniu festiwalu powinna wystarczyć jako motywacja do udzielenia odpowiedzi, ale w razie gdyby tak nie było, organizatorzy mają wejściówki na jesienną imprezę dla co setnej osoby, która wypełni ankietę i zostawi swój e-mail. Mówimy o evencie z Jamesem Holdenem i Lukiem Abbottem w Soho Factory w Warszawie, który odbędzie się 4 listopada.

Zanim jednak nadejdzie listopad, przypominamy o najnowszych festiwalu producentów Audioriver. Pożegnanie Lata z udziałem Turboweekend, Myslovitz, Smolika, Everlaunch, Lao Che, Pustek i Letters From Silence odbędzie się już 3 września na płockiej plaży.

Więcej na www.audioriver.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"i festival"

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 12:09
Pierwszy klubowy 100% drum & bass i dubstep festiwal w Polsce!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audioriver 2011 - Posłuchaj rozmowy z rzecznikiem prasowym imprezy

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2011 07:00
Już 29 lipca rozpocznie się kolejna edycja festiwalu muzyki niezależnej – Audioriver. Czwórka poleca to wydarzenie!!!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzeum Powstania Warszawskiego zadebiutuje na Woodstock (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2011 14:55
Niezależnie od pogody na festiwal zjadą się tysiące osób, a wraz z nimi po raz pierwszy wolontariusze Muzeum Powstania Warszawskiego. Czym będą się zajmować w Kostrzynie?
rozwiń zwiń