Radwańska idzie "jak burza"

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2012 09:26
Agnieszka Radwańska po zwycięstwie z Marion Bartoli awansowała do finału turnieju w Miami, w którym zagra z Marią Szarapową.
Audio

60:12 - to bilans gemów Agnieszki Radwańskiej w pięciu dotychczas rozegranych meczach w turnieju w Miami. Po zwycięstwie z Francuzką Marion Bartoli (6:4, 6:2) polska rakieta numer jeden (czwarta w światowym rankingu) awansowała już do finału, w którym zagra z Marią Szarapową. Nawet w przypadku ewentualnej przegranej i tak zarobiła już 352 tysiące dolarów i 700 punktów rankingowych. Gdyby jednak zwycięzyła w Miami to premie mogą urosnąć do 712 tysięcy dolarów i 1000 punktów WTA. Czy na doskonałą grę Radwańskiej, która w turnieju nie przegrała jeszcze seta ma wpływ powrót na ławkę trenerską Tomasza Wiktorowskiego, a może obecność ojca, który - jak sam twierdzi - wybrał się na ten turniej jedynie towarzysko. Ważne że Agnieszka gra doskonale i w tym roku przegrywała tylko z jedną tenisistką - Białorusinką Wiktorią Azarenką (za to aż cztery razy), a ta w turnieju już nie gra, gdyż wcześniej przegrała z Baroli.

W piątkowym "Nie wszystko złoto" nie zabrakło także zapowiedzi meczu kolejki Ekstraklasy (Wisła-Legia) oraz rozmowy o występie naszych tenisistów stołowych w drużynowych mistrzostwach świata. Nasze zawodniczki grają dziś w ćwierćfinale z Chinkami, a zawodnicy o miejsca 9-12 z Hong Kongiem. Więcej w załączonym pliku dźwiękowym - posłuchajcie. 

Darek Matyja

 

 

 

Czytaj także

Nie dla Skry europejskie laury

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2012 09:57
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują sportowe wydarzenia weekendu, m.in. finał siatkarskiej Ligi Mistrzów oraz 22. kolejkę piłkarskiej ekstraklasy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Kowalczyk po operacji i powrót Gołoty

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 10:25
Darek Matyja komentuje sportowe wydarzenie tygodnia - w tym operację Justyny Kowalczyk oraz powrót Andrzeja Gołoty do sportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Liga nasza liga i polscy bokserzy wygrywają

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 10:10
Tomek Burnos i Darek Matyja w poniedziałkowym "Nie wszystko złoty" tym razem skupili się na piłce nożnej i... boksie.
rozwiń zwiń