Polskie Radio
Section05
Agnieszka Radwańska

Czerwona sukienka Igi Świątek robi furorę. Oto sportowe hity na aukcjach WOŚP

Czerwona sukienka, w której tenisistka Iga Świątek wystąpiła podczas sesji zdjęciowej przed październikowym WTA Finals w meksykańskim Cancun, jest jednym z najpopularniejszych związanych ze światem sportu przedmiotów licytowanych przed 32. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP).
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis Iga Świątek WTA Agnieszka Radwańska Marcin Gortat Robert Lewandowski Bartosz Zmarzlik śląsk wrocław WOŚP 2024

Iga Świątek sportowcem 2023 roku. Radwańska: to lata ciężkiej pracy, mnóstwo wyrzeczeń, wzlotów i upadków

- Do każdego plebiscytu czy rankingu trzeba mieć odrobinę dystansu, nie można porównać sportów, każdy z nich jest inny, jest wiele osób, które zasługują na pierwsze miejsce, są wybitne w swoim fachu - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Radwańska, jedna z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek.
Zobacz więcej na temat:  plebiscyt Iga Świątek Agnieszka Radwańska SPORT Tenis

WTA Pekin: niezwykłe osiągnięcie Igi Świątek. Dołączyła do Radwańskiej

Iga Świątek pokonała w "polskim" meczu Magdę Linette 6:1, 6:1 i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA 1000 w Pekinie. Było to 60. zwycięstwo tenisistki w sezonie. Dzięki temu, Świątek stała się pierwszą tenisistką od czasów Agnieszki Radwańskiej, która w dwóch kolejnych sezonach WTA wygrała co najmniej 60 spotkań.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis Iga Świątek WTA Magda Linette Agnieszka Radwańska

TYLKO U NAS Radwańska wraca na kort! Polka ma radę dla Linette

Agnieszka Radwańska wróciła na korty Australian Open. Polka wraz ze Słowaczką Danielą Hantuchovą zagrają w prestiżowym turnieju legend. - Cieszę się, że mogę tutaj być po raz pierwszy jako legenda. Jeszcze nie grałam meczu i nie mogę się doczekać. Tak naprawdę chodzi o promocję tenisa - mówi była wicelidera rankingu WTA w rozmowie z Polskim Radiem.
Zobacz więcej na temat:  Tenis SPORT wielki szlem Australian Open TYLKO U NAS Agnieszka Radwańska