Polskie Radio
Section05
Justyna Kowalczyk

Kowalczyk broni Świątek: jeden mecz i szambo się wylewa

Iga Świątek pożegnała się z wielkoszlemowym Wimbledonem po ćwierćfinałowej porażce z Ukrainką Eliną Switoliną. To był najlepszy występ Polki na tej nawierzchni, jednak niektórzy fani nie zauważyli tego i krytykują. "Dziewczyna jest nr 1 w tenisie od wielu miesięcy. Przegrywa jakiś mecz, szambo się wylewa" - skomentował Justyna Kowalczyk. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis wimbledon wielki szlem Iga Świątek Justyna Kowalczyk

Wzruszający wpis. Justyna Kowalczyk skomentowała śmierć męża

Kacper Tekieli to Polski wspinacz, a prywatnie mąż Justyny Kowalczyk-Tekieli. Dokonał wielu przejść w górach, między innymi podwójnego trawersu Matterhorn. Zginął w Alpach, gdzie realizował ambitny plan zdobycia wszystkich czterotysięczników. Towarzyszyła mu rodzina. - Był najcudowniejszy - napisała na Facebooku jego żona Justyna Kowalczyk-Tekieli. 
Zobacz więcej na temat:  góry Justyna Kowalczyk odeszli 2023 sporty zimowe SPORT wspinaczka alpinizm

TYLKO U NAS SMS Zakopane - kuźnia mistrzów. Szkoła inna, niż wszystkie

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem ma już 45 lat. W tym czasie jej mury opuściło wiele gwiazd sportów zimowych, z Kamilem Stochem i Justyną Kowalczyk-Tekieli na czele. Odwiedziliśmy tę wyjątkową szkołę, by dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, nauka i życie codzienne młodych adeptów, którzy chcą iść w ślady największych gwiazd polskiego sportu. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Kamil Stoch Piotr Żyła Justyna Kowalczyk Maryna Gąsienica-Daniel opinie