"Czytasz, słuchasz...Czwórka!" - przed wielkim finałem

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2013 14:00
Na dzień przed finałem naszej akcji sprawdzimy, jakie książki czytają policjanci i czy autorzy kryminałów wiernie oddają codzienne życie stróżów prawa.
Czytasz, słuchasz...Czwórka - przed wielkim finałem
Foto: Glow Images/East News

Po godzinie 8.00 gościem Justyny Dżbik będzie rzecznik Komendy Głównej Policji, dr Mariusz Sokołowski, który weźmie udział w naszym przedsięwzięciu i na Dworcu Centralnym przeczyta fragmenty opowiadań kryminalnych pod redakcją Harlana Cobena.

To w sobotę, a w piątek, 13 września w "Poranku OnLine" opowie o swoich ulubionych lekturach i o wizerunku policjanta we współczesnej powieści sensacyjnej.

Zapraszam już od 6.00 rano!

Wydarzenie zorganizowane zostało w koprodukcji z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

/

Czytaj także

Wybierz się z dzieckiem w bajkową podróż po świecie

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 12:30
Znana piosenkarka i kompozytorka Justyna Steczkowska oraz pedagog i autorka wielu bajek Anna Kaszubska stworzyły dla dzieciaków zabawną i ciepłą opowieść o muzyce świata i o tym jak obudzić Leona.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Na rower nigdy nie jest za późno

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 12:30
Podobno na naukę jazdy na rowerze nigdy nie jest za późno, bo wystarczy, że raz ruszysz z miejsca i już nigdy nie zapomnisz tej umiejętności.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Odeta Moro-Figurska: przyszłe mamy powinny starannie selekcjonować swoje lektury

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2013 13:20
- Bardzo żałuję, że za moich czasów dzieciaki nie czytały horrorów, bo jestem fanem tego gatunku. Dlatego lekturą mojego dzieciństwa były baśnie braci Grimm - mówi Odeta Moro-Figurska. Dziennikarka weźmie udział w naszej akcji "Czytasz, słuchasz… Czwórka".
rozwiń zwiń