Kobiety biegają, czyli Women's Run

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2010 08:00
Do aktywności fizycznej namawiał kobiety gość „Magazynu” i pomysłodawca akcji – Roman Fedorczuk.


Jak zachęcić Polki do biegania i ćwiczeń? Jak wylansować ukochane miasto bądź „małą ojczyznę”? O promocji aktywności fizycznej kobiet i o promocji miast i regionów mówiliśmy w „Magazynie” 31 sierpnia.

Kobiety biegają, czyli Women's Run

Program Women's Run ma na celu uświadomienie kobietom, jak ważna dla ich zdrowia i samopoczucia jest aktywność fizyczna. O inicjatywie opowiadał jej pomysłodawca Roman Fedorczuk. Zachęcał również do wzięcia udziału w treningach odbywających się w różnych warszawskich dzielnicach.

Nie tylko Syrenka

W Warszawie w plenerze przy ulicy Traugutta została niedawno otwarta wystawa poświęcona ośmiu wiekom warszawskiej Syrenki. Można na niej obejrzeć ponad 50 wizerunków symbolu stolicy – najstarsze pochodzą z XIV wieku. Gościem Justyny Dżbik była Monika Dziubas, odpowiedzialna za merytoryczne przygotowanie Festiwalu Promocji Miast i Regionów.

Czytaj także

Wideoanaliza obuwia

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2010 15:39
Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski opowiadają, jak dobrać obuwie do biegania. Jest to bardzo ważna i nie taka prosta sprawa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biegaj dla zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2010 09:32
Prowadzący przekonuje, że bieganie może nam wyjść tylko na zdrowie, co potwierdzają specjaliści medycyny sportowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rzeczywistość" marzeń sennych

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2010 18:49
Świadomy sen - prawda czy mit? Jeśli o czymś intensywnie myślimy, pojawi się to w naszych snach - mówi ekspert, gość "Magazynu".
rozwiń zwiń