Polskie Radio
Section05
Krzysztof Łoniewski

Robert Kubica podsumowuje mijający sezon. Tylko w Trójce! [POSŁUCHAJ]

– Mieliśmy zarówno składniki, jak i zespół, żeby walczyć o dużo lepsze miejsca i lokaty. W tym roku na podium staliśmy tylko raz. Co jednak istotne, miało to miejsce podczas najważniejszego wyścigu sezonu – Le Mans. Uważam, że to nawet więcej niż wygranie wyścigu mistrzostw świata – mówił w "Trzeciej stronie medalu" Robert Kubica. Jak podsumowuje mijający sezon? 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krzysztof Łoniewski Dariusz Urbanowicz Robert Kubica

Pierwszy mecz Biało-Czerwonych w Katarze. Zremisowaliśmy z Meksykiem!

Mecz Polska-Meksyk zakończył się bezbramkowym remisem. Mecz komentowali z Kataru dziennikarze Polskiego Radia: Filip Jastrzębski i Tomasz Kowalczyk. W czterogodzinnej audycji specjalnej również rozmowa przedmeczowa z Marcinem Dorną – dyrektorem sportowym Polskiego Związku Piłki Nożnej, relacje przedmeczowe i pomeczowe korespondenta Polskiego Radia Jana Pachlowskiego z Meksyku.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Mundial 2022 Trójka Krzysztof Łoniewski Piotr Łodej

Sport i muzyka klasyczna idą ze sobą w parze. Michał Lisiewicz gościem Trójki

Michał Lisiewicz to bardzo aktywny skrzypek klasyczny. Koncertował m.in. z Krystianem Zimermanem, a obecnie jest koncertmistrzem w spektaklu "Amadeusz" w Teatrze Dramatycznym. Przy okazji jest triathlonistą i to z tych, co mogą bardzo długo, a nie tylko po sprintersku. W audycji "Login: aktywni" opowiedział o swoich pasjach i o tym, że muzykę klasyczną od sportu dzieli niewiele. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krzysztof Łoniewski Dariusz Urbanowicz triathlon aktywność fizyczna

Stadion lekkoatletyczny bez tajemnic. Jak z niego korzystać?

– Dziś tematem przewodnim są stadiony lekkoatletyczne, które są fundamentem naszej akcji "Biegam, bo lubię". Dzięki niej od ponad dekady można trenować pod okiem profesjonalnych trenerów w całym kraju. Są tacy, którzy idą naszym tropem i popularyzują bieganie po bieżni, tak jak Magda Sołtys i Paulina Kalinowska z Fundacji "Zdrowy ruch" – mówił, zapraszając na audycję, Krzysztof Łoniewski.
Zobacz więcej na temat:  bieganie STYL ŻYCIA Krzysztof Łoniewski Trójka