X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzieci i gwiazdy na wybiegu

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2010 12:37
Zobacz reportaż z niezwykłego charytatywnego pokazu mody, który zorganizowała pomagająca dzieciom z chorobami nowotworowymi Fundacja Spełnionych Marzeń.
Audio

Kiedy osiem lat temu z mężem otwieraliśmy fundację, była to przede wszystkim terapia dla nas – mówi Małgorzata Osuch z Fundacji Spełnionych Marzeń, pomagającej dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe. Kilkanaścioro dzieci chorych na raka wzięło udział w niezwykłym, charytatywnym pokazie mody na Zamku Królewskim w Arkadach Kubickiego.

Maluchy w strojach najlepszych polskich projektantów wystąpiły na wybiegu w towarzystwie gwiazd. Dochód z pokazu i ze sprzedaży kalendarzy Fundacji będzie przeznaczony na budowę przy klinikach onkologicznych kolejnych domów dla rodziców dzieci chorych na raka.

– W ciągu roku organizujemy dla dzieci bardzo dużo takich imprez. Jesteśmy na oddziale onkologii u dzieciaków każdego dnia. Dziś może jest bardzo świątecznie i emocje są wyjątkowe, ale tak jest właściwie każdego dnia – podkreśla Małgorzata Osuch.

– Ja jestem zadowolona przede wszystkim dlatego, ze moja partnerka na pokazie, Zuzia, jest zadowolona. Ona bardzo chce wyjść na ten wybieg, rozpiera ją energia – mówiła aktorka Joanna Jabłczyńska.

– Dostałam do pary taką księżniczkę, że uprzyjemnia mi każdą chwilę: czesze mnie, poprawia mi ramiączka, tańczy ze mną, mamy swoją choreografią – cieszy się Edyta Herbuś. – Kiedy wychodzimy do ludzi, to maleństwo staje się dwa razy większe, taka jest zadowolona! – dodaje.

– Jest bardzo miło, dzieci się fajnie bawią. Mam nadzieję, że Fundacja Spełnionych Marzeń też wyjdzie z tej imprezy z konkretnymi pieniędzmi z licytacji – nie krył zadowolenia satyryk Szymon Majewski. Dlaczego zdecydował się na współpracę z Fundacją? – [Szefowie fundacji – red.] są ludźmi autentycznymi i pełnymi energii. Mają też osobistą motywację – podkreśla.

ŁSz

Zobacz reportaż z pokazu na Zamku Królewskim Film znajdziesz w ramce po prawej stronie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zmieńmy negatywny stereotyp na temat raka

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2010 12:43
Rozpoczęła się kampania edukacyjna "Wyrolluj raka - to nie cud, to medycyna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyroluj raka

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2010 06:40
Dorota Mikusińska z Warszawy: Po diagnozie zapytałam: Dlaczego ja?
rozwiń zwiń

Czytaj także

To nie jest zwykła gorączka

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2010 11:00
Gorączka neutropeniczna to jedna z przeszkód w leczeniu choroby nowotworowej. Jej rozpoznanie może uratować pacjentowi życie.
rozwiń zwiń