"Logika gry" według Dioxa

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2011 08:00
Poruszam pewne kwestie, które dotyczą mojego życia, czy jakichś moich obserwacji, których raczej nie podjąłbym na płytach HiFi Bandy – tak o swoim solowym albumie mówi w "Czwórce" Diox.
Audio

Najnowszy krążek Dioxa (Patryka Skoczylasa) powstał we współpracy z The Returners. Artyści poznali się podczas jednej z tras koncertowych Eldo.

– Mieliśmy parę razy po koncercie okazję uścisnąć sobie prawicę i stwierdzić, że to chyba będzie to – wspomina Diox.

Album "Logika gry" znacząco różni się od wcześniejszych, nagrywanych razem z HiFi Bandą.

Na tej płycie jest kilka historii, które dotyczą tylko mojego życia – wyjaśnia artysta. – Wydaje mi się, że muzyka rapowa jest prawdziwa, dlatego nie zdecydowałem się zaprosić do swoich numerów wielu gości. Nie potrzebuję zwrotek tylko po to, żeby wypełniały moją płytę, jeżeli tak naprawdę nie uzupełniają tych utworów o treść, którą wydaje mi się, że przekazałem sam – dodaje Patryk Skoczylas.

Artysta podkreśla, że nie chodziło mu o poklask, a na płycie chciał po prostu przekazać to, co dla niego jest w życiu ważne; chciał sam opowiedzieć swoją historię.

Podstawowym warunkiem mojego tworzenia jest szczerość, dlatego tym bardziej czułem się spełniony, że tak naprawdę nie klepałem tego pod publikę – podsumowuje Diox.

A co Patryk chce nam przekazać na swojej nowej płycie? Kiedy muzyk ruszy w trasę koncertową promującą płytę "Logika gry"? Wiecej dowiecie się słuchając fragmentu audycji "Pod Lupą". Dźwięk znajdziecie w ramce z prawej strony.

KaW

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Polecane kawa
Czytaj także

Freestyle’owa produkcja Syropu

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2011 12:00
Krążek "Sztajer Selekta" powstał z kawałków, które tworzyliśmy jeden po drugim na całkowitej zajawce – wyjaśnia Tomek „Kolsa” Kolski z duetu Syrop. Album poleca Czwórka!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Na "Noże" z Deriglasoff

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 10:00
"Diabeł", to jest każda niemoc, która siedzi w człowieku – tak o utworze promującym najnowszą płytę formacji mówią jej członkowie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stasiak i Mes - zobacz filmy i zdjęcia!

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 11:45
7 kwietnia gośćmi Filipa Rudejnacji i Dużego Pe w audycji "Cztery: Gramy!" byli Stasiak i Mes. Najnowsze płyty muzyków poleca Czwórka!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Te - Tris w audycji "Cztery: Gramy!" - zobacz zdjęcia i filmy!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2011 14:00
14 kwietnia gościem Filipa "Rudejnacji" Antonowicza i Dużego Pe byłTe-Tris.Zobacz zdjęcia i filmy z występu artysty!
rozwiń zwiń