Te - Tris w audycji "Cztery: Gramy!" - zobacz zdjęcia i filmy!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2011 14:00
14 kwietnia gościem Filipa "Rudejnacji" Antonowicza i Dużego Pe byłTe-Tris.Zobacz zdjęcia i filmy z występu artysty!Pierwsze świadome kroki w kierunku muzyki Te - Tris stawiał w kolektywie Wieszocochodzi.

Od 2004 roku raper zaczął osiągać sukcesy w bitwach freestylowych: dwukrotne wicemistrzostwo podczas Wielkiej Bitwy Warszawskiej oraz triumfy w prestiżowych imprezach w całym kraju. One zapewniły wszystkich o talencie tego artysty.

Kropką nad "i" była wydana w nieoficjalnym obiegu (i tylko w wersji elektronicznej) płyta "Naturalnie EP", która z marszu stała się klasykiem podziemnego rapu.

W 2009 ukazała się debiutancka płyta "Dwuznacznie". Album, przy którym współpracowali m.in. O.S.T.R., Sir Michu czy muzycy formacji Vavamuffin, zebrał bardzo pochlebne recenzje zarówno wśród słuchaczy jak i mediów.

6 kwietnia w audycji "Cztery: Gramy!" miała miejsce premiera najnowszego teledysku Te - Trisa "Dziecko Szczęścia".

jk

Czytaj także

Jak to Tede zamieszał w "Cztery: Gramy!"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2011 11:14
Gościem Filipa Antonowicza i Dużego Pe był znany polski raper - Tede. Specjalnie dla słuchaczy Czwórki wykonał on na żywo kilka swoich utworów. Zobacz video i zdjęcia!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pablopavo: Płyta spójniejsza i bardziej liryczna

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 14:58
Pierwsza płyta była skokiem na główkę do akwenu, którego nazwy jeszcze nie znałem. W przypadku mojej drugiej płyty wiedziałem już, gdzie chcę zanurkować – tłumaczy Pablopavo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stasiak i Mes - zobacz filmy i zdjęcia!

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 11:45
7 kwietnia gośćmi Filipa Rudejnacji i Dużego Pe w audycji "Cztery: Gramy!" byli Stasiak i Mes. Najnowsze płyty muzyków poleca Czwórka!
rozwiń zwiń